Rozloučení s dárkem na poslední chvíli

Už to definitivně balím, ale než to tu všechno povypínám, chci se rozloučit. A možná ti při té příležitosti ještě stihnu vytrhnout 1 trn z paty 😉

Tentokrát to udělám obráceně a risknu, že jen omrkneš dárek a zbytek článku necháš bez povšimnutí.

 Dárek 2× na poslední chvíli

Zní to divně, já vím, ale nějak to neumím líp vyjádřit, že to vlastně platí dvojitě (zase divná věta, ach jo).

Prostě:

  1. vymyslela a připravila jsem to na poslední chvíli,
  2. shánět teď dárek je už taky „na poslední chvíli“, ale u tohoto máš jistotu, že dojde včas.

Co je to za dárek?

Nejrychlejší dárek, který můžeš na poslední chvíli pořídit je dárkový poukaz v elektronické podobě. Když ho zaplatíš kartou nebo přes platební bránu, dostaneš ho prakticky obratem, takže vlastně můžeš objednávat i na Štědrý den 😉

Dárkový poukaz, který jsem na poslední chvíli připravila, aby sis ho mohla na poslední chvíli objednat, je na hodinu výukové konzultace se mnou. Může to být dárek od tebe i dárek pro tebe.

Prostě je určený pro všechny počítačové blondýny, které mají web a v příštím roce by se s ním chtěly víc skamarádit.

Více se o dárkovém poukazu i výukových konzultacích dočteš na stránce se speciální vánoční nabídkou (ta platí do konce roku a je omezená na 20 poukazů).

Chci dárek

 

Přichází čas rozloučení

Vloni se to osvědčilo, tak jsem se rozhodla z toho udělat novou tradici.

Naordinovala jsem si vánoční dovolenou už o týden dřív a ještě jsem se rozhodla, že si ji prodloužím až do Tří králů.

Co to znamená

Počínaje dnešním dnem nepracuju. Teda práce mám dost, ale bude se točit kolem něčeho úplně jiného než je počítač a všechny weby světa.

Protože jsem to věděla dopředu, neslíbila jsem na toto období už žádnou práci. Znamená to tedy hlavně to, že nebudu odpovídat na e-maily. Ty si pěkně poleží v mojí schránce až do příštího roku a mého návratu k pracovnímu režimu.

Hned 7. ledna se na ně vrhnu a budu se ze všech sil snažit vyřídit do konce týdne všechno, co přijde během mého vánočního volna. Při tom se pustím i do práce, kterou jsem na začátek roku slíbila.

Jak to bude s novými zakázkami?

V 1. čtvrtletí příštího roku mě čeká obrovská pracovní výzva. Těším se na ni, i když tuším, že to bude hodně náročné. Z toho důvodu další práci můžu slíbit až od dubna. Možná se najdou nějaké časové skulinky na drobnější nastavení dřív, ale v tuto chvíli nejsem schopná je naplánovat. Budu je řešit individuálně podle aktuální situace.

Navíc si musím nechat rezervu na výukové konzultace 😉

 

Co bude s adventním kalendářem?

WordPressový adventní kalendář samozřejmě pofrčí dál, okýnka se budou otevírat přesně podle plánu. A když se zadaří, bude i ježíšek 😉

Prostě WordPressový adventní kalendář stojí za to začít odebírat, i když už jsou víc než 2/3 bonbónků rozdané. I ten zbytek bude výživný, no a ten ježíšek…

 

Pro adventní kalendář tudy

Borec na konec

Poslední týdny jsem se fakt nenudila (proto i to prodloužení dovolené oproti předchozímu roku). Kromě nových dárkových poukazů a WordPressového adventního kalendáře jsem připravila i zbrusu novou verzi návodu Elementor v praxi.

„Trošku“ jsem se tam s vysvětlováním a ukázkami rozšoupla, takže jsem návod musela zdražit. Aby to nebyl takový šok, zvedla jsem cenu zatím jen o polovinu. Až tam doplním všechno, co si představuju, že by tam ještě mělo být, půjde cena nahoru ještě o tu druhou polovinu. Tak možná mrkni, jestli by i tohle nebyl dobrý dárek pro tebe 😉

Omrknout Elementor v praxi

Dárkové balení jsem k němu už teda nestihla, ale věřím, že s tím si kdyžtak poradíš.

A to je ode mě pro tento rok už opravdu všechno.

Přeju ti

  • co nejpohodovější závěr roku,
  • kouzelné Vánoce,
  • veselého silvestra
  • a v novém roce ať se ti daří podle tvých představ nebo ještě líp!

Budu se těšit na další virtuální setkání v roce 2019!

Petra

 

A tady je prostor pro tvoje vyjádření

Profilový obrázek

Petra Vymětalová

Jsem technická (a často i psychická) podpora pro počítačové blondýny, hlavně pro ty, co mají weby na Wordpressu. Aby se svých webů nebály, sestavila jsem pro ně Webové DESATERO pro počítačové blondýny a připravuju srozumitelné návody, které jsou k dispozici na webech Brouzdaliště.cz a Počítačová blondýna.cz. Jak ti můžu být užitečná, se dočteš pod záložkou Kdo jsem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *