Konzultace pro počítačové blondýny

Naučím tě, co potřebuješ, aby tě technikálie už nebrzdily v online podnikání.

Narážíš neustále na technické překážky?

technikálie pro počítačové blondýny

Taky ti říkali, že tohle dnes už zvládne úplně každý?

A čím jednoduší jsi to očekávala, tím hůř se teď cítíš.

Přitom není žádná ostuda, když si v tom všem připadáš ztracená a vůbec nevíš, odkud začít, nebo se bojíš, aby sis to hned na začátku sama nezkomplikovala.

On to totiž zvládne opravdu každý, ale málokdo to dokáže úplně sám bez cizí pomoci, aniž by ho to stálo spoustu nervů.

Od toho tu jsou konzultace pro počítačové blondýny!

Konzultace pro počítačové blondýny je pro tebe, když...

(Každou možnost můžeš rozkliknout a dozvíš se k tomu víc.)

Skvělý přístup!

Naučím tě pracovat s tvým webem / e-mail marketingovým nástrojem apod. tak, abys běžné úkony zvládala úplně samostatně a bez obav, že si někde něco “rozbiješ”.

Zároveň tě nebudu tlačit do učení něčeho, co už pak nebudeš znovu potřebovat. Po domluvě ti to ráda rovnou nastavím.

I s “počítačovým handicapem” to zvládneš, když se pro to opravdu rozhodneš. A já ti  ráda pomůžu i s těmi nejzákladnějšími základy, když to bude potřeba. Chápu, že to nechápeš, a místo nějakých úšklebků ti to radši vysvětlím.

Najdeme takové řešení, které pro tebe bude snadno ovladatelné. Když to bude potřeba, připravím ti jednoduchý návod nebo checklist na míru přímo pro tvoje podnikání. Mým cílem je dělat z náročných složitostí samozřejmé jednoduchosti a pomáhat počítačovým blondýnám k technické samostatnosti.

Ujišťuju tě, že to je naprosto normální a úplně v pořádku. Obzvlášť pokud jsi doteď online podnikání neřešila.

Ráda s tebou proberu i ty nejmlhavější představy. Společně jim pak dáme jasné obrysy a náplánujeme, jak se pustíme do práce.

Správné pojmenování vůbec neřeš, prostě mi to popíšeš svými slovy. Klidně nakresli obrázek, jak si to představuješ. Nebo pošli odkazy na stránky, kde jsi viděla to, co chceš.

Stačí mi vědět, co to má dělat. Je jedno, jakým způsobem se to od tebe dozvím. A kdybych si nebyla jistá, prostě se doptám.

Je dobře, že nejdeš bezhlavě za prvním nápadem.

Ráda to s tebou proberu a podělím se o svůj názor a zkušenosti. Asi ti neřeknu jednoznačné ano ani jednoznačné ne, ale nabídnu ti svůj nestranný pohled na tvé přání.

Buď pak rovnou naplánujeme, jak to zrealizovat, nebo společně vymyslíme něco užitečnějšího / praktičtějšího / atraktivnějšího…

Je úplně fuk, co říkají ostatní. Jediné, na čem opravdu záleží, je tvoje odhodlání. Když se rozhodneš, že to zvládneš, tak to tak bude.

Se všemi online nástroji tě naučím pracovat tak, aby ses nemusela bát, že si omylem něco smažeš nebo rozvrtáš.

S čím ti pomůžu a co tě naučím?

Nejlépe ti dokážu pomoct s nástroji, se kterými pracuju nejčastěji, protože vyhovují jak mně a mým projektům, tak i mým klientkám. Ty nejoblíbenější jsou:

WordPress

Bezplatný redakční systém, který pohání asi třetinu webů na celém světě.

SimpleShop

Český nástroj pro automatizovaný online prodej a tvorbu členských sekcí.

MailerLite

Jedinečný nástroj pro e-mail marketing, který lze do 1000 odběratelů používat zdarma.

Elementor

Bezkonkurenční doplněk do WordPressu pro snadnou práci s obsahem webu.

Od roku 2020 jsem oficiální MailerLite expert a od června 2021 mě najdeš i v databázi spolupracujících odborníků SimpleShop.

Kromě tohoto čtyřlístku favoritů tě dokážu naučit pracovat s dalšími nástroji, jako je např. Canva, FAPI, Gmail, Google nástroje (Disk, Kalendář, Meet, Workspace), MS Office, Search Console, SmartEmailing, Trello, Toggl, Vyfakturuj.

Zvládnu taky nastavit DNS záznamy, pořešit některá nastavení webhostingu, zabezpečit web pomocí https protokolu, upravit designové drobnosti pomocí CSS, zprovoznit online kurz ve WordPressu i facebookové skupině atd.

Petra je doslova anděl! Už tolikrát mě zachránila od stresu a nervů – a nejlepší na tom je, že se jí můžu zeptat doslova na cokoliv a vždycky mi trpělivě odpoví a vše detailně vysvětlí. Jsem moc ráda, že jsem Petru poznala, a konzultace s ní doporučuju každému, kdo si připadá jako počítačová blondýna. Opravdu totiž není nutné trávit nekonečné hodiny (a ztrácet nervy) u něčeho, s čím vám Petra během chvilky pomůže. A ještě vám vše vysvětlí tak, že příště už budete vše umět sami a budete svému webu i e-mailingu opravdu rozumět.
Ingrid Dach
lektorka copywritingu a marketingová mentorka
S Petrou jsem spolupracovala na tvorbě vzdělávací online platformy Learning Hub. Petra mi byla velkou profesionální i mentální oporou, doporučila mi vhodná řešení a výborně rozuměla tomu, co potřebuji. Konzultace s ní jsou velmi profesionální a příjemné zároveň, a mám radost, že se na ni mohu podle potřeby dál obracet. Spolupráci s ní doporučuji, ženám i mužům bez ohledu na barvu vlasů :).
Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC, Assoc. CIPD
HR Consultant, Learning Architect & Coach

Jak fungují konzultace pro počítačové blondýny?

technikálie pro počítačové blondýny

1. krok je na tobě

Objednáš se na konzultaci přes formulář na této stránce.
Napíšeš mi, s čím potřebuješ pomoct, a rovnou si můžeš vybrat vyhovující termín.

Petra Vymětalová lektorka pro počítačové blondýny

2. krok je na mně

Potvrdím ti vybraný termín, vystavím fakturu a  podle potřeby se doptám na další informace, případně rovnou navrhnu, co probereme na konzultaci, co tě naučím a co bych ti mohla rovnou nastavit.

Společně se pustíme do práce

Probereme spolu, co potřebuješ a najdeme ti řešení na míru. S ním tě pak naučím pracovat tak, aby tě to nestálo už žádné nervy.
Během konzultace mi nasdílíš svoji obrazovku (na to tě navedu), aby sis rovnou všechno vyzkoušela a nastavila. Ptát se můžeš kdykoli na cokoli - blbá otázka neexistuje.

Kolik to stojí?

Jednorázově

1900 1 hodina
  • jednorázová konzultace
  • jednorázová pomoc s nastavením

Zvýhodněný balíček

4980 3 hodiny
  • 1660 Kč / h
  • konzultace i nastavení
  • lze čerpat postupně i po 10 min
  • platnost 6 měsíců

Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.

Objednávka konzultace pro počítačové blondýny

Aktuálně nepřijímám nové klientky na konzultace.

Výjimkou jsou absolventky kurzů pro počítačové blondýny. Pokud jsi nějaký kurz absolvovala, napiš na mail podpora@petravymetalova.cz, moje asistentka Hanka ti pošle odkaz na rezervační kalendář.

Klientky s předplacenými balíčky mají odkaz na rezervační kalendář v tabulce s čerpáním balíčku.

Volné termíny do konce roku

Nemůžeš čekat na volný termín?

Když nastane akutní problém, který je potřeba vyřešit co nejrychleji, můžeš v pracovních dnech využít expresní službu SOS čtvrhodinka (1210 Kč / 15 min).

Objednej si schůzku přes tento rezervační formulář. Termíny jsou vypsané na 2 měsíce dopředu. 

Pokud máš předplacený balíček konzultací, můžeš využít tento rezervační formulář, anebo si napiš o odkaz na Desetiminutovky (lze nakombinovat i několik schůzek za sebou).

Konzultace s Petrou mi doslova vytrhla trn z paty. Potřebovala jsem velice rychle nastavit členské sekce pro svůj online kurz a Petra mě to během dvou hodin naučila. Naprosto skvělé bylo, že mi celou konzultaci radila a já všechno hned sama dělala a tím jsem se rychle zorientovala. Je vidět, že je pedagog a ví, co funguje. Konzultace byla úžasná v tom, že jsem se díky ní stala samostatnou a příště už si poradím sama. Navíc jsme vyřešily ještě spoustu dalších drobností. Petru mohu vřele doporučit.
Ing. Radka Mojžíšová
Doučování z účta
Petka je úžasná osoba, ktorá vie nielen neskutočne jednoducho vysvetliť aj zložité veci, ale je veľmi príjemná a vždy sa pri nej cítim skvelo. Absolútne spĺňa všetko, čo by som si si u mentora na WordPress predstavovala. Peťka vedie stretnutia štruktúrovane, všetko má svoju následnosť a dáva zmysel. Zároveň všetko prispôsobuje vášmu tempu a potrebám. Je ochotná vždy pomôcť a to s úsmevom a pohodou. Stále vás povzbudzuje a dáva vám spätnú väzbu, aby ste sa mohli rozvíjať a posúvať ďalej. Vďaka Peťke som sa zaľúbila do členských sekcií WordPressu a ich tvorbu si užívam. A to som z toho mala veľké obavy. Ak aj vy túžite, aby bol WordPress Váš priateľ, tak Peťka je rozhodne ten správny človek pre vás.
Mária Marinčáková
MariaM English