Reference na konzultace a kurzy

pro počítačové blondýny

Konzultace a pomoc s nastavením technikálií

Přehrát video
Petra je odbornice, která trpělivě vyslechne i vysvětlí. Oceňuji, že si na nic nehraje, ale vlídně krok za krok vás provede džunglí technických postupů. Nejen, že s její podporou předěláte nebo vytvoříte zcela nový web, ale hlavně se to naučíte a zvládnete si svůj web upravovat hravě sami. S pomocí Petry jsem úspěšně překopala celý svůj web, nastavila e-mailing i prodej online kurzů. Tvorba webu pro mě již není noční můrou, ale zábavou! Moc děkuji za skvělou podporu i spoustu tipů, jak posunout své podnikání!
Tereza Ščerbová
Tereza Ščerbová
kariérní poradce, TerezaŠčerbová.cz
Pokud potřebujete někoho technicky zdatného, milého a trpělivého, tak právě Petra je toto 3v1. Pomohla mi s převodem od jiného mailingu k MailerLite a trpělivě mi vždy vysvětlila všechny instrukce, které jsem nechápala. Vše proběhlo hladce. Vřele doporučuji!
Eliška Mabel Morkes
Eliška Mabel Morkes
Vnitřnísvěty.cz
Podnikám už docela dlouho. Na začátku jsem si vše nastavovala sama podle návodu z podnikatelského online kurzu, ale časem jsem zjistila, že potřebuji mít podporu. Hlavně tu technickou. Spolupráce s Petrou mi ji dává v plné míře a dlouhodobě. Cokoliv potřebuji vyřešit a to nejen vyloženě technického, ale i radu a konzultaci přímo nad svým webem, propojení stránek a uživatelské příjemnosti pro čtenáře, vždy se mám na koho obrátit. Skvělá je konzultace nejen po  telefonu, ale i přes Skype se sdílenou obrazovkou. Nastavení s Petrou máme hotové za chvilku a já se díky tomu učím, jak to příště můžu udělat sama nebo pak už stačí, aby mě Petra jen nakopla a vím, jak dál. Konzultaci doporučuji všem ženám, které se starají o svůj web, nechtějí za to platit tisíce, ale potřebují občas podpořit nebo provést zrádnými vodami technikálií.
Veronika Hanzlíková
Veronika Hanzlíková
Laskavá výživa, VeronikaHanzlikova.cz
Petka je úžasná osoba, ktorá vie nielen neskutočne jednoducho vysvetliť aj zložité veci, ale je veľmi príjemná a vždy sa pri nej cítim skvelo. Absolútne spĺňa všetko, čo by som si si u mentora na WordPress predstavovala. Peťka vedie stretnutia štruktúrovane, všetko má svoju následnosť a dáva zmysel. Zároveň všetko prispôsobuje vášmu tempu a potrebám. Je ochotná vždy pomôcť a to s úsmevom a pohodou. Stále vás povzbudzuje a dáva vám spätnú väzbu, aby ste sa mohli rozvíjať a posúvať ďalej. Vďaka Peťke som sa zaľúbila do členských sekcií WordPressu a ich tvorbu si užívam. A to som z toho mala veľké obavy. Ak aj vy túžite, aby bol WordPress Váš priateľ, tak Peťka je rozhodne ten správny človek pre vás.
Mária Marinčáková
MariaM English
Konzultace s Petrou mi doslova vytrhla trn z paty. Potřebovala jsem velice rychle nastavit členské sekce pro svůj online kurz a Petra mě to během dvou hodin naučila. Naprosto skvělé bylo, že mi celou konzultaci radila a já všechno hned sama dělala a tím jsem se rychle zorientovala. Je vidět, že je pedagog a ví, co funguje. Konzultace byla úžasná v tom, že jsem se díky ní stala samostatnou a příště už si poradím sama. Navíc jsme vyřešily ještě spoustu dalších drobností. Petru mohu vřele doporučit.
Ing. Radka Mojžíšová
Doučování z účta
S Petrou jsem spolupracovala na tvorbě vzdělávací online platformy Learning Hub. Petra mi byla velkou profesionální i mentální oporou, doporučila mi vhodná řešení a výborně rozuměla tomu, co potřebuji. Konzultace s ní jsou velmi profesionální a příjemné zároveň, a mám radost, že se na ni mohu podle potřeby dál obracet. Spolupráci s ní doporučuji, ženám i mužům bez ohledu na barvu vlasů :).
Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC, Assoc. CIPD
HR Consultant, Learning Architect & Coach
Přehrát video
Přestože už dávno nejsem začátečník v tvorbě webů, pořád se od Péti učím. Miluju její online kurzy i osobní konzultace nad problémy mého webu a členských sekcí, protože Petra má neskutečnou trpělivost a  pochopení pro své klienty. Nádherný polopatický a systematický způsob vysvětlování veškerých postupů. Takže i ty největší vnitřní technické bloky a strachy se rozpouštějí pod jejím maminkovským vedením. S Péťou se spolupracuje velmi příjemně a lehce. Technicky bezbolestně. Určitě se přidejte minimálně do některé její FB skupiny a vyzkoušejte, jak skvěle a profesionálně pracuje!
Zora Alice Zámečníková
CzechWells.com
Hledala jsem někoho, kdo by mě naučil veškeré finty s tvorbou webu. Peťa mě krok po kroku vedla, tak abych vše pochopila a přitom si vše udělala sama. Od té doby naše spolupráce pokračuje a jsem opravdu šťastná, že mohu využívat jejich služeb. Peťa je úžasný člověk, který s láskou předává své znalosti a zkušenosti ostatním. Za vše, co umím s WordPressem vděčím jí. A proto vám její služby mohu doporučit - těžko byste hledali někoho lepšího.
Gabriela Brilance
Gabriela Brilance
GALEB Design - www.galebdesign.cz
Spolupráce s Petrou vnáší do mého podnikání neskutečnou volnost. Co si na webu nebo v MailerLite vymyslím, to během chvilky zrealizujeme. Užívám si její přímočaré a logické uvažování - vidí okamžitě kde je jádro problému, jaká jsou možná řešení a kde může nastat problém. Dlouhá léta jsem se pohybovala v IT podpoře, ale neznám nikoho, kdo by tak jedinečně propojoval obrovské znalosti a praxi, učitelské nadání a empatii. Mám pocit, že čím větší „blondýna“, tím víc si to Petra užívá. Stále usměvavá, skromná a milá a přitom strčí do kapsy všechny ajťáky široko daleko.
Andrea Grigerová
Andrea Grigerová
Psychologiefontů.cz
Petra je doslova anděl! Už tolikrát mě zachránila od stresu a nervů – a nejlepší na tom je, že se jí můžu zeptat doslova na cokoliv a vždycky mi trpělivě odpoví a vše detailně vysvětlí. Jsem moc ráda, že jsem Petru poznala, a konzultace s ní doporučuju každému, kdo si připadá jako počítačová blondýna. Opravdu totiž není nutné trávit nekonečné hodiny (a ztrácet nervy) u něčeho, s čím vám Petra během chvilky pomůže. A ještě vám vše vysvětlí tak, že příště už budete vše umět sami a budete svému webu i e-mailingu opravdu rozumět.
Ingrid Dach
lektorka copywritingu a marketingová mentorka
Když jsem se dostala do skupiny pro počítačové blondýny, byla jsem úplně ztracená. Neměla jsem web, nerozuměla ničemu, o čem ve skupině mluvili. Jen jsem věděla, že web chci a chci tomu taky rozumět. Při první konzultaci jsem byla jak Alenka v říši divů. Péťa je příjemná, vnímavá, empatická s talentem nacítit se, což by člověk snad ani při konzultaci pro web neočekával. Ale její přístup je právě ta přidaná, naprosto odzbrojující, hodnota, kterou jsem nikdy dřív s IT profesionálem nezažila, a díky níž se můžu bez obavy na cokoliv ptát. Z jejich konzultací jsem nadšena a doporučuji naprosto všem. Nikdy mě nenechala ve štychu, na každý problém našla řešení, je spolehlivá, přesná, nejlepší a naučila mě web nejen mít, ale umět s ním i pracovat. Petra je pro mě velmi důležitá osoba na mé cestě online podnikáním. Nedám na ni dopustit. Spolupráce s ní mě v mém podnikání posunula z nuly na sto.
Radka Senk, VitaAstro.com
Radka Senk
RadkaSenk.cz

A tady by klidně mohla být i tvoje reference, až si na vlastní kůži a web vyzkoušíš kouzlo konzultací pro počítačové blondýny.

Kurzy pro samostudium

Vybírám jen několik ukázkových referencí, další pak najdeš na stránce s objednávkou příslušného kurzu.

Co víc si přát, než že vás někdo provede krok po kroku něčím novým a neznámým. A Petra je průvodce na jedničku - vše od samého začátku naprosto srozumitelně vysvětluje, názorně ukazuje, a když vás například během výkladu napadne v duchu otázka k tématu, Petra ji za pár vteřin také vysloví a hned zodpoví. Návod je zkrátka k nezaplacení a doporučuji ho všema deseti.
Edita Berková
Edita Berková
EditaBerkova.cz
Bála jsem se, že zálohování WordPressu bude složité a strávím u toho hodinu s nejistým výsledkem nebo dokonce nějakým fatálním ukliknutím... Ale byla jsem mile překvapená, že to bylo jen pár kliknutí. Tedy pár správných kliknutí pod skvělým vedením a už mám web v bezpečí! Děkuji!
MUDr. Michaela Vančatová
MUDr. Michaela Vančatová
MichaelaVancatova.cz
Chtěla jsem ti poděkovat za celý kurz, protože sama jsem se stále nemohla dokopat, abych přešla na MailerLite, ale když mám tvoje videa, tak jsem se do toho konečně pustila. Máš to moc pěkně udělané a dobře se podle toho pracuje.
Ivana Metelková
Ivana Metelková
IvanaMetelková.cz
Petra umí učit a vysvětlovat opravdu moc příjemně. Vede krůček po krůčku laskavě za ruku, takže má člověk pocit naprosté jistoty, že ví, co dělá, a že výsledek bude fungovat. S mými předchozími pokusy na blind se to nedá srovnávat.
Magdalena Krejčí
Magdalena Krejčí
ilustrátorka
Zdravím Petro, v krátkosti chci poděkovat za velmi přívětivý tutoriál a opravdu pro opravdové blondýny... Tohle snad musí zvládnout i můj 5letý vnouček. Takže jednička s hvězdičkou!
Martin Ševčík - Tajemství kresby
Martin Ševčík
Tajemství kresby
Super návody opravdu pro blondýny! Já jsem si tento plugin nainstalovala pár dnů před zakoupením kurzu, ale vůbec jsem nepochopila, jak to funguje, přišlo mi to děsně složité, takže jsem to vzdala. S tebou to šlo jako po másle, logicky krok za krokem.
Zora Alice Zámečníková
CzechWells.com
Přehrát video
Peti, moc díky, bylo to skvělý! Napřed jsem se pokoušela sama, ale pak jsem si radši koupila tvůj kurz a neprohloupila jsem. Na netu jsem spoustu informací prostě nenašla.
Barbara Večeřová
Barbara Večeřová
Fotbalistka.cz
Ač bruneta, v oblasti IT jsem naprostá blondýna. Navíc vrhnout se do blogování a tvorby webu téměř na prahu padesátky bylo trochu bláznivé. Návody od Petry jsou ale jasné, srozumitelné a totálně „blobovzdorné“. Všechny kurzy, které mám jsou perfektně připravené a  nedá se s nimi udělat chyba.
Kristýna Neubergová
Ing. Bc. Kristýna Neubergová, Ph.D.
KristynaNeubergova.cz
Kurz je super. Konečně jsem se dokopala si dát web pěkně do pořádku a bez zálohování to opravdu nejde. Já jsem to dělala nějakým šíleně zdlouhavým způsobem a díky tobě na to prakticky nemusím myslet a když zálohu potřebuji, tak je to jedno kliknutí. Super! Alespoň někde fakt ušetřím hromadu času a můžu se věnovat tvorbě beze strachu, že se mi něco ztratí!
PharmDr. Vendula Martinková - Lavendu.cz
PharmDr. Vendula Martinková
Lavendu.cz
Vůbec se mi nechtělo s WordPressem začínat, připadal mi složitý, nepřehledný a  nekreativní, tak jsem tvorbu nového webu stále odkládala. Až před dvěma dny mi to nedalo a zasedla jsem k tomu. Velká výzva! Nejdříve jsem měla fakt strach, že si s Elementorem neporadím hlavně kvůli angličtině, ale podle tvého návodu by to šlo naprosto skvěle i tomu, kdo anglicky neumí vůbec. Takže za mě super!
Stáňa Krajíčková
Stáňa Krajíčková
StanislavaKrajickova.cz

Tyto reference se týkají kurzů, do kterých se můžeš pustit hned a procházet je samostatně svým vlastním tempem. Aktuální nabídku najdeš pod záložkou Kurzy.

MailerLite pro počítačové blondýny

Kurz i s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá začátkem roku, podrobnosti o kurzu jsou uvedeny na stránce s nabídkou kurzu.
Tam se můžeš do kurzu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.
Jak dnes sbírají kontakty některé absolventky tohoto kurzu, zjistíš v Síni slávy MLPB.

Kurz s Petrou byl pro mne dar z nebes! Já, ze zdravotnictví online světem nepolíbená, jsem se naučila, jak si vytvořit doménu, jak sbírat kontakty, posílat hromadné emaily a mnoho dalších úžasných dovedností. Podrobné a systematické Petřino vedení během kurzu mi pomohlo vytvořit můj zcela první online kurz,do kterého se přihlásilo 85 lidí! A to nemám web!
Michaela Czachová
Michaela Czaschová
fyzioterapeut PohybDotekDech
MailerLite jsem před kurzem už chvilku používala a základní věci jsem uměla. Díky kurzu jsem se ale v efektivitě práce posunula o tisíc procent! Některé funkce jsem vůbec netušila a nenapadlo mě, že toto MailerLite umí. Úplně nadšená jsem také z toho, že jsem se naučila pracovat s doručitelností emailů a také jsem si zkrátila čas a přípravu emailingu díky některým funkcím. Rozhodně kurz doporučuji i těm kteří už MailerLite používají protože získají komplexní přehled o tom, co ML umí a celkově to potom posune váš byznys.
Stáňa Kratochvílová
Stáňa Kratochvílová
architektka a pedagožka, která pečuje o rodiny vzdělávající své děti doma
Hned po první lekci mi bylo jasné, že kurz vytvořila "technobohyně". Získala jsem spoustu informací, které byly prezentovány zcela srozumitelně, věcně, jasně, konkrétně a bez zbytečné omáčky. Celý kurz je doslova nadupaný informacemi, a obohacený o skvělé bonusy a technické vychytávky. Kurz doporučuji všem, kteří hledají nejen profesionalitu, lidskost a jednoduchost, a speciálně pak těm, kteří potřebují posílit důvěru ve své schopnosti a zvednout sebevědomí.
Gabriela Bartošová
Marie Hájková
copywriterka a blogerka.cz
Kurz MailerLite pro počítačové blondýny doporučuji i brunetkám. Někdy se nemůžeme hnout z místa, protože nám chybí dílek do skládačky. A pak přijde Petra se svým kurzem a všechno do sebe hezky zapadne, žádný dílek už nechybí, skládačka je kompletní. A jak krásně se mi s MailerLite pracuje. Takže neváhejte, s Petrou se do MailerLite dejte a hravě e-maily posílejte.
Martina Tomanová
Martina Tomanová
Ze života Tygra
MailerLite pre lenivé počítačové blondíny - to ako pre mňa. Petru som poznala už skôr a napriek tomu som svoj vstup naozaj zvažovala. Predsa len som zvyknutá si veci nájsť a naštudovať po vlastnej osi. Vstúpiť do kurzu hodnotím ako najlepšie rozhodnutie posledných dní. V kurze nájdete podrobne spracované lekcie - s popismi a s krátkymi videami, čo je super, lebo nemusíte dlho počúvať a hľadať. Idete na istotu. Štruktúrované, detailné, presné, nemáte sa kde zaseknúť. Ak sa predsa vyskytne nejaký problém alebo otázka je tu pre vás Petra. Láskavá sprievodkyňa a učiteľka. Všetko, čo Petra sľúbila, to do bodky splnila. A nielen to. Jej podpora je nekonečná. A k tomu ešte bonusy, ktoré odpovedajú na otázky, ktoré stretnete po ceste s prácou v MailerLite ako napríklad GDPR či IO. Ďakujem Petra, že si ma dokázala počas mesiaca skamošiť s MailerLite.
Miriam Paradová
Miriam Paradová
konzultantka vašich sietí a nadšená šperkárka
Doposud jsem neměla žádné zkušenosti se sběrem kontaktů a posíláním e-mailů zákazníkům. Tento kurz je skvělý v tom, že nás krok po kroku provedl veškerým nastavením. MailerLite je skvělý nástroj, který toho umí mnohem víc, než jsem očekávala. Díky kurzu můžu hned začít sbírat kontakty, posílat newslettery a vytvářet kampaně! A co je ještě důležité - po celou dobu kurzu nám Petra trpělivě odpovídala na všechny otázky a vysvětlovala i různé specifické věci, které se týkaly třeba webhostingu apod. Celou dobu nás podporovala i mentálně a dodala nám sebevědomí, že vše zvládneme! Děkuji, Petro!
Nadja Zeddies (Nezamová)
Nadja Zeddies
hormonyvharmonii.cz
Jsem "extra blond" na vše, co se týká techniky. Petřin obsahově hodnotný kurz vřele doporučuji pro její profesionální i osobní přístup, trpělivost a schopnost všechno vysvětlit tak, že to pochopí opravdu každý. Kromě zvládnutí postupů si ještě zvýšíte sebevědomí, protože pod jejím citlivým vedením to dokážete!
Eva Smejkalová
Eva Smejkalová
poradce a lektorka kurzů osobního rozvoje

WordPress pro počítačové blondýny

Kurz i s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá začátkem nového školního roku, podrobnosti o kurzu jsou uvedeny stránce s nabídkou kurzu. Tam se můžeš do kurzu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.
Jaké weby vytvořily některé absolventky kurzu, zjistíš v Síni slávy WPPB.

Do kurzu jsem šla s nepříliš valným míněním o WordPressu (předchozí špatná zkušenost, kdy jsem se snažila všechno vymyslet a najít sama a měla pocit, že mi to WordPress sabotuje). Kurz v tomhle naprosto předčil moje očekávání. Tím, že mě vším provedl někdo, kdo ví, jak na to, i v jakým správným pořadí jít (já bych přeskakovala jak splašená koza), tak to přestalo být strašidelný! Díky.
Ven Avenir
VenAvenir.cz
Už delší dobu jsem uvažovala o samostatných webovkách pro jednu z našich poboček. Můj partner ale nesouhlasil, považoval to za zbytečnou investici. Takže jsem zakoupila kurz a během dvou víkendů si vyrobila webovky sama. Zatím ještě nejsou úplně dokonalé, ale už nesou ovoce a reagují na ně první zákazníci. Petřin kurz velmi ráda doporučím dál, videa jsou natočena velmi přehledně a základy webu díky nim zvládne opravdu každá blondýna.
Iva Čermáková
Iva Čermáková
jednatelka sítě copycenter
Někdy se mi stane, že si zaplatím kurz, začnu a k dokončení už se mi nedostává motivace a energie. To u Péti neplatí. Její neustálé postrkování dopředu, člověčí péče, dotazování, jak mi to jde, super tipy a doplňky mě prostě donutily... Díky Pétě jsem si postavila sama web a umím ho upravovat a spravovat.
Gabriela Bartošová
Gábina Bartošová
copywriterka a blogerka.cz
Kurz WordPressu vřele doporučuji všem, kteří s webem začínají i těm, kteří se v tom plácají sami. Tento kurz mi otevřel nový směr myšlení, neučí jen klik sem - klik tam, ale naučí vás o webu přemýšlet v širších souvislostech, orientovat v gutenbergu a web si postavíte sami.
Iveta Dušátková
Iveta Dušátková
průvodkyně světem ženství
Díky kurzu mám vlastní web. Sama bych se WordPressem těžko prokousala a to jsem IT zdatná uživatelka. Doporučuji ho všem, kdo o webu uvažují. Pokud víte, co chcete na svých stránkách mít, s návodem od Petry to zvládnete stoprocentně zrealizovat.
Kateřina Bukovská
Katka Bukovská
realitní makléřka
Chceš být paní svého webu? Chceš umět okamžitě reagovat na změny, které se v tvém podnikají dějí a informovat o nich své příznivce? Na kurzu WordPress pro počítačové blondýny se dozvíš vše, co k tomu potřebuješ. Srozumitelná videa s přesnými postupy, okamžitá zpětná vazba od Petry i ostatních v podpůrné skupině. Za 4 týdny budeš mít svůj krásný a fungující web. Taky jsem tomu nevěřila, neb jsem totální počítačová blondýna, ale je to tak. Doporučuji a Petře děkuji.
Veronika Hájková
Veronika Hájková
Krásnoočko.eu
Díky kurzu jsem si vytvořila krásný web v poměrně rychlém čase. Naučila jsem se pracovat ve WordPressu tak, abych to dál v klidu zvládla sama. Všechno bylo krásně přehledné, srozumitelné a hlavně na jednom místě, abych nemusela složitě hledat jednotlivé návody třeba na YouTube. Doporučuji všem, pro který je WordPress sprostý slovo. Jděte do toho a udělejte si parádní webovky levou zadní.
Klára Svobodová Spocklidem.cz
Klára Svobodová
autorka Spocklidem.cz a Těhotnýho Buddhy
Do Petřina kurzu jsem vstupovala s nulovým povědomím, jak se tvoří web a co je k tomu potřeba. Sice jsem hledala na internetu, ale nevěděla nic. A díky němu mám kompletní a funkční web, který jsem si udělal SAMA. Zázrak během 4 týdnů. Kurz je věcný, praktický, účinný a Petra je velmi vstřícná a zdatná lektorka. Doporučuji ho všem blondýnám, brunetám, dřevům i talentům. S Petrou to zvládne každý.
Hana Vanková
Hana Vanková
TesařzOvčína.cz
Dlouho jsem váhala, jestli se do kurzu přihlásit a teď toho nelituji. Před rokem jsem se pokoušela udělat stránky ve WordPressu a vůbec jsem s tím nemohla hnout. Překvapilo mě, kolik věcí je nutné nastavit a díky videím v kurzu jsem to lehce zvládla. Petra umí vše srozumitelně a přehledně vysvětlit. Videa mi ušetřila hodně času a nervů při vytváření stránek. Navíc z Petry vyzařuje pozitivní energie, takže dokáže vytvořit bezpečný prostor pro učení nových věcí. Je možné se jí na cokoliv zeptat a Petra rychle odpoví a srozumitelně vysvětlí. Kurz bych doporučila všem, kteří potřebují webové stránky a mají obavy se do toho pustit sami.
Lada Říhová
Lada Říhová
lektorka kineziologie One Brain