MailerLite pro počítačové blondýny

Kurz i s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá začátkem roku, podrobnosti o kurzu jsou uvedeny na stránce s nabídkou kurzu. Tam se můžeš do kurzu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.

Co vytvořily účastnice kurzu MailerLite pro počítačové blondýny

10 minimalistických tipov k šťastnejšiemu životu

Cesta za jednoduchším životom. Využi čas na materskej naplno Mama blog, minimalizmus, cudzie jazyky, seba rozvoj, výživa… a čo život sám prinesie.

Zuzka Rajčoková, 2023

Výbava pro miminko a maminku

Jste těhotná a cítíte se zavalená všemi nabídkami ohledně výbavičky pro dítě? Nevíte, co vše byste měla mít doma připravené pro miminko? Nevíte, co budete po porodu nejvíce potřebovat? Už nic nehledejte a stáhněte si můj e-book.

Lenka Vašíčková, 2023

3 lekce Feldenkraisovy metody

Feldenkraisova metoda pracuje s vědomým pohybem a rozvíjí přirozené učení skrze pohyb. Může lidem pomoci zbavit se různých chronických bolestí a začít se cítit lépe nejenom v těle, ale i na duši. Stáhněte si 3 audionahrávky lekcí zdarma.

Helena Gogelová, 2023

Online balíček španělské inspirace

Online balíček španělské inspirace zdarma, a to nejen pro ty, kdo se zajímají o Španělsko. Kdokoli si může obohatit běžný den uvedenými tipy.

Petra Benešová, 2023

21 tipů pro lepší den

Stáhni si jednoduchý návod Jak si zlepšit den. Povím ti, jak zařadit pohyb do svého běžného dne. Jak zlepšit myšlenky a stravu.

Romana Pokorná, 2023

Newsletter pro (ne)grafiky, které baví Canva tvoření

Newsletter pro (ne)grafiky, které baví Canva tvoření. Vymýšlení grafických návrhů vám bere spoustu času a energie? Nemáte nápady ani svého osobního grafika? Zapište se a vyzkoušejte odběr tipů pro vás.

Vlasta Hladíková, 2023

Jak se naučit zvládat stres

Video na téma zvládání stresu. V necelých 15 minutách shrnuje jednoduché tipy, jak se naučit zvládat stres a zvyšovat psychickou odolnost.

Alena Rajnochová, 2023

Slovníček facebookové reklamy

Nevyznáš se ve facebookové reklamě? Potřebuješ pomoci vysvětlit základní pojmy? Pak je tu pro Tebe můj Slovníček facebookové reklamy.
Dozvíš se díky němu, co znamená reklamní kampaň, na co slouží sada reklam, podle čeho nastavit publikum a proč mít co nejdřív facebook pixel, i když třeba ještě neplánuješ dělat reklamu.

Jana Hájková, 2023

Střípky mozaiky z webu janamilitka.cz

Na mém blogu najdete tipy na výstavy, procházky, knížky atp. a k tomu i tahák na řešení záludností češtiny. Těm, kdo si nechtějí nechat žádný střípek ujít, jednou měsíčně pošlu přehled nových příspěvků - stačí se přihlásit.

Jana Militká, 2023

Být u sebe - všímavost, soucit, přijetí

Jsem lektorka mindfulness (všímavosti) a emoční první pomoci EmotionAid. Mé novinky ocení především ti, kteří se chtějí věnovat rozvoji svého sebeuvědomění, lepšímu zvládání stresu, náročných emocí či obtížných myšlenek a vytváření si laskavějšího a soucitnějšího vztahu sami k sobě.

Lenka Krejčová, 2023

Novinky pro váš příjemný domov

Novinky, tipy a články, jak se dá domov zpříjemnit a zútulnit, i když máte divoké dítě se speciálními potřebami? To vše na vás čeká.

Veronika Vysoudilová, 2023

Odběr barevných novinek

Vítejte na louce. Chci se s vámi podělit o vše barevné, radostné, dospělácké, dětské. Tvořím šaty, látky, obrázky, maluju a miluju barvy. Pokud stojíte o nahlédnutí, stačí zadat váš e-mail k odběru novinek.

Kateřina Novák Rašková, 2023

Tipy na úklid v pohodě

Bojujete s úklidem? Nechápete, jak to některé z kamarádek můžou zvládat společně s péčí o tři děti, nemocnou babičku a starého psa? Napište mi svůj e-mail a já vám budu posílat tipy, abychom to spolu pokořili.

Lenka Švrčinová, 2023

Kurz první pomoci pro děti na Praze 9

Pokud si chcete vědět rady v situacích, které souvisí s otázkou lidského zdraví, nebo dokonce života, máte malé děti, případně školáky, které byste v tomto ohledu rádi vzdělali, podívejte se na podrobnější informace v odkazu.

Romana Kopalová, 2023

Jak dobít svou energii na MAX

Chceš pro své blízké to nejlepší, ale nevíš, kde na laskavou péči brát stále novou energii? Ráda se staráš o ostatní, ale neustálou péčí o ně jsi vyčerpaná a jsi často unavená? Potřebuješ načerpat energii, ale nevíš, co by ti pomohlo? Ráda bys měla tipy, které ti pomohou najít ten správný dobíječ energie pro tebe? Připravila jsem pro tebe e-book plný tipů, jak doplnit energii.

Jitka Lathinia Flegelová, 2023

WordPress pro počítačové blondýny

Kurz i s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá začátkem školního roku, podrobnosti o kurzu jsou uvedeny na stránce s nabídkou kurzu. Tam se můžeš do kurzu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.

Weby účastnic kurzu WordPress pro počítačové blondýny

S Markétou do Itálie

Web je určený pro všechny milovníky Itálie, kteří si v ní chtějí koupit nemovitost anebo si ji pronajmout třeba jen na dovolenou. Najdou zde spoustu užitečných informací na jednom místě, nebo kontakt na mne - ráda se vším poradím nebo pomohu se zařizováním.

Markéta Vyskočilová, 2022

Môj mini život

Môj web je blog o ceste za jednoduchším životom. Ako vďaka minimalizovaniu nepotrebností si zľahčiť život na materskej a nájsť čas pre seba, na sebarozvoj a svoje koníčky.

Zuzana Rajčoková, 2022

Web pro online podnikání

Dlouhodobý program s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá od začátku nového roku, podrobnosti o programu jsou uvedeny na stránce s nabídkou programu. Tam se můžeš do programu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.

Co vytvořily účastnice programu Web pro online podnikání

Srozumitelný návod k tzv. identifikované osobě

Zjistili jste, že se vás týká tzv. identifikovaná osoba? Ale potřebujete srozumitelné informace, jak se k identifikované osobě registrovat a jak na přiznání k DPH? Toto vše je pro vás přehledně zpracované ve formě srozumitelného návodu k tzv. identifikované osobě.

Marie Rudolfová, 2022

S Blankou za hranice - do Rakouska / do přírody

Jako Češka, rozená pražanda, žijící už 7. rok ve Vídni ti pomůžu poznávat Rakousko. Nabízím organizační podporu při návštěvě Vídně a současně skvělé tipy na báječné výlety po Rakousku. Vydej se s Blankou za hranice, do Rakouska, do přírody a "přírodou k sobě".

Blanka Štulíková, 2022