MailerLite pro počítačové blondýny

Kurz i s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá začátkem roku, podrobnosti o kurzu jsou uvedeny na stránce s nabídkou kurzu. Tam se můžeš do kurzu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.

Co vytvořily účastnice kurzu MailerLite pro počítačové blondýny

10 minimalistických tipov k šťastnejšiemu životu

Cesta za jednoduchším životom. Využi čas na materskej naplno Mama blog, minimalizmus, cudzie jazyky, seba rozvoj, výživa… a čo život sám prinesie.

Zuzka Rajčoková, 2023

Výbava pro miminko a maminku

Jste těhotná a cítíte se zavalená všemi nabídkami ohledně výbavičky pro dítě? Nevíte, co vše byste měla mít doma připravené pro miminko? Nevíte, co budete po porodu nejvíce potřebovat? Už nic nehledejte a stáhněte si můj e-book.

Lenka Vašíčková - Mamakomplet.cz, 2023

3 lekce Feldenkraisovy metody

Feldenkraisova metoda pracuje s vědomým pohybem a rozvíjí přirozené učení skrze pohyb. Může lidem pomoci zbavit se různých chronických bolestí a začít se cítit lépe nejenom v těle, ale i na duši. Stáhněte si 3 audionahrávky lekcí zdarma.

Helena Gogelová, 2023

5 tipů jak okořenit váš život inspirací ze Španělska

Nechte se inspirovat kouzlem Španělska a stáhněte si zdarma online balíček: recept, tip na knihu a film, minilekce španělštiny a tip na dovolenou.

Petra Benešová - Andalunica.com, 2023

21 tipů pro lepší den

Stáhni si jednoduchý návod Jak si zlepšit den. Povím ti, jak zařadit pohyb do svého běžného dne, na co se zaměřit ve svém jídelníčku nebo jak si můžeš zlepšit den třeba jen myšlenkou.

Romana Pokorná, 2023

Newsletter pro (ne)grafiky, které baví Canva tvoření

Newsletter pro (ne)grafiky, které baví Canva tvoření. Vymýšlení grafických návrhů vám bere spoustu času a energie? Nemáte nápady ani svého osobního grafika? Zapište se a vyzkoušejte odběr tipů pro vás.

Vlasta Hladíková, 2023

Jak se naučit zvládat stres

Video na téma zvládání stresu. V necelých 15 minutách shrnuje jednoduché tipy, jak se naučit zvládat stres a zvyšovat psychickou odolnost.

Alena Rajnochová, 2023

Slovníček facebookové reklamy

Nevyznáš se ve facebookové reklamě? Potřebuješ pomoci vysvětlit základní pojmy? Pak je tu pro Tebe můj Slovníček facebookové reklamy.
Dozvíš se díky němu, co znamená reklamní kampaň, na co slouží sada reklam, podle čeho nastavit publikum a proč mít co nejdřív facebook pixel, i když třeba ještě neplánuješ dělat reklamu.

Jana Hájková, 2023

Dovednosti krizové intervence pro každého

Ráda předávám pomáhajícím i široké veřejnosti dovednosti z krizové intervence. Jak reagovat na emoce druhých. Jak ostatní podpořit v náročné situaci. Jak dobře zacházet se svými hranicemi a jak o sebe pečovat, když druhým pomáháme. Po zápisu do databáze, se vždy mezi prvními dozvíte, co nového, na toto téma, vypouštím do světa (kurz, webinář, podcast).

Táňa Mančíková, 2022

Základní péče o vlasy a vlasovou pokožku

Stále nevíte, jestli je vaše vlasová péče správná? Jak vlasy umývat, jestli je nutný kondicionér? Foukat nebo nechat volně uschnout? Chcete znát postup, který je klíčový k tomu, aby vaše vlasy i pokožka byly krásné a zdravé? Tady je:

Kateřina Rudolfová - Eco Bio Kosmetika, 2022

10 způsobů, jak se zbavit bolestivé menstruace

Trápí vás bolestivá menstruace a ráda byste znala tipy, jak se ji zbavit? Stánetě si těchto 10 tipů zdarma.

Iveta Dušátková, 2021

Appka, ktorá zarába

Appka, ktorá zarába - kto by nechcel mať takúto špecialitku v mobile. Vychytávka, ktorú ľudia využívajú pri budovaní svojho majetku a najlepšie je, že je úplne zdarma. Dozvieš sa, ako ju môžeš aj ty využívať čo najskôr.

Mgr. Oľga Ovečková - Úspešný investor, 2021

Hračky, které děti milují

Objevte kouzlo ne-hraček. Najdete je v každé domácnosti a nestojí vás téměř nic. Jsou originální, ekologické, ekonomické, zero waste a hlavně - děti je milují a zabaví se na dlouhé hodiny.

Jitka Lathinia - Nemysli nesmysly

Výstavy nevšedních fotografií a fotografické workshopy

Jsem fine art fotografka a lektorka. Vystavuji své autorské, výtvarné fotografie a občas pořádám i fotografické kurzy, workshopy kyanotypie, luminografie apod. Pokud se chcete na chvíli zasnít u fotografií, které mnohdy připomínají malbu, nebo zrelaxovat při kreativní tvorbě či focení, můžete se přihlásit k odběru novinek. Poté můžete být informováni o chystané výstavě, případně workshopu.

Miroslava Trusková

Střípky mozaiky z webu janamilitka.cz

Na mém blogu najdete tipy na výstavy, procházky, knížky atp. a k tomu i tahák na řešení záludností češtiny. Těm, kdo si nechtějí nechat žádný střípek ujít, pošlu jednou měsíčně přehled nových příspěvků - stačí se přihlásit pod článkem.

Jana Militká, 2023

Být u sebe - všímavost, soucit, přijetí

Jsem lektorka mindfulness (všímavosti) a emoční první pomoci EmotionAid. Mé novinky ocení především ti, kteří se chtějí věnovat rozvoji svého sebeuvědomění, lepšímu zvládání stresu, náročných emocí či obtížných myšlenek a vytváření si laskavějšího a soucitnějšího vztahu sami k sobě.

Lenka Krejčová, 2023

Novinky pro váš příjemný domov

Novinky, tipy a články, jak se dá domov zpříjemnit a zútulnit, i když máte divoké dítě se speciálními potřebami? To vše na vás čeká.

Veronika Vysoudilová, 2023

Odběr barevných novinek

Vítejte na louce. Chci se s vámi podělit o vše barevné, radostné, dospělácké, dětské. Tvořím šaty, látky, obrázky, maluju a miluju barvy. Pokud stojíte o nahlédnutí, stačí zadat váš e-mail k odběru novinek.

Kateřina Novák Rašková - On Meadow, 2023

Tipy na úklid v pohodě

Bojujete s úklidem? Nechápete, jak to některé z kamarádek můžou zvládat společně s péčí o tři děti, nemocnou babičku a starého psa? Napište mi svůj e-mail a já vám budu posílat tipy, abychom to spolu pokořili.

Lenka Švrčinová, 2023

Angličtina pro děti

Zajímá vás, kdy je u dětí vhodné začít s angličtinou? Proč a jakým způsobem je učit? Chcete, aby vašim dětem nebyla angličtina cizí už od ranného věku a jednou ji ve škole měly rády, namísto toho, aby se jí obávaly? Podívejte se, jak učíme v našich kurzech a přidejte se k nám! Prezenčně nebo online.

Romana Kopalová - Děti do světa, 2023

Jak dobít svou energii na MAX

Jak doplnit svou energii snadno a hravě? Připravila jsem e-book plný tipů, jak snadno a hravě doplnit energii. Zjistíš, jaký vliv má tvá vyčerpanost na celou rodinu. Dozvíš se, co ti bere energii a jak ji doplnit. Po přečtení si budeš schopná udělat čas na sebe. Budeš vědět, jak moc je to důležité pro tebe i okolí.

Jitka Lathinia - jitkalathinia.cz, 2023

Checklist na výlety s praktickou pomůckou

Přemýšlíte před výletem, co vše vzít a nemít těžký batoh? Zjistíte většinou až cestou, že by se hodilo něco, co nemáte? Rádi byste měli svůj vlastní seznam pro pohodlné použití a odškrtání, co sbalit s sebou na cesty? V tom případě se vám určitě hodí můj checklist, do kterého jsem sbalila své know-how z výletování.

Blanka - Sblankouzahranice.eu, 2021

Mezihvězdný newsletter

Chceš být na špici dění? Tak to ti nepomůžu. Nějaký článek o tom, jak se zvednout, když ti dá život přes hubu, jak k sobě být laskavej a být v pohodě s tím, že občas v pohodě nejsi, ti však poslat můžu. Cizí neštěstí vždycky nejvíc potěší a člověk si nepřipadá jako vesmírný hovado sám.

Klára Svobodová - Spocklidem.cz, 2021

Ulevte svým rukám

Dopřejte úlevu svým rukám a zbav se bolesti díky jednoduché technice, kterou zvládne každý. Řekněte ne bolesti prstů, dlaně, zápěstí, lokte i ramene a osvoboď se od neustálých bolestí. S tímto kurzem začnete věřit svému tělu a naučíte se, jak naslouchat jeho potřebám i to, jak se zbavit bolesti rukou.

RNDr. Michaela Kuchovská - Masáže Mikuela, 2023

E-mailový zpravodaj o Praze pro děti

Lámete si hlavu, kam vyrazit v Praze s dětmi? Přihlaste se k odběru e-mailového zpravodaje Pražských zkratek a já vás každý měsíc upozorním na zajímavé akce pro rodiny s dětmi v Praze a okolí.

Růžena Jeleneková - Pražské zkratky, 2021

Přihláška na lekce konverzace Česká realita

Na online lekcích konverzace Česká realita mluvíme o aktuálních a běžných tématech, studenti trénují pohotovou interakci a úspěšně se zbavují ostychu z mluvení. Jsou pak mnohem úspěšnější v komunikaci s českým okolím a cítí se v ČR skoro jako doma.

Věra Rádyová - Flexispeak

5 znamení podle kterých poznáš, že tvůj domov potřebuje očistu

Online lekce zdarma. Potřebuje Tvůj domov energeticky očistit? V našem videu zjistíš, jakých 5 znamení vypovídá o tom, že Tvůj domov potřebuje energeticky očistit. Díky očistě vneseš domů svěžest a pohodu. A budeš se tam cítit zase bezpečně a příjemně. Lekce Ti nezabere víc než 15 min Tvého času. Hned po přihlášení Ti online lekci zašleme na e-mail.

Veronika Velehradská

WordPress pro počítačové blondýny

Kurz i s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá začátkem školního roku, podrobnosti o kurzu jsou uvedeny na stránce s nabídkou kurzu. Tam se můžeš do kurzu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.

Weby účastnic kurzu WordPress pro počítačové blondýny

S Markétou do Itálie

Web je určený pro všechny milovníky Itálie, kteří si v ní chtějí koupit nemovitost anebo si ji pronajmout třeba jen na dovolenou. Najdou zde spoustu užitečných informací na jednom místě, nebo kontakt na mne - ráda se vším poradím nebo pomohu se zařizováním.

Markéta Vyskočilová, 2022

Žiju fyzikou

Projekt pro rodiče, učitele a děti, co "nemají buňky na fyziku". Aby i oni zjistili, že fyzika může být zábava. Nabízím online kurzy z kreslených videí a pokusů a doučování matematiky a fyziky.

Mgr. Jana Šestáková, 2020

Bocjan

Na webe predávam hand-made tíšiace knihy pre deti 3 - 6 rokov.

Janka Gazdikova, 2019

Mikuela masáže

Ulevím vám od bolesti zad offline v masérně v Brně i online, díky kurzům.

RNDr. Michaela Kuchovská, 2021

Kineziologie Brno - Lada Říhová

Stránka slouží k seznámení s metodou kineziologie One Brain, která pomáhá s odstraněním stresu a při problémech s učením. Obsahuje termíny kurzů kineziologie a poradnu.

Lada Říhová, 2020

Andalunica

Vyprávění o našich cestách do Andalusie. Kombinuje tipy pro cestování, čtení jen tak pro relaxaci a rozšíření obzorů a inspiraci pro každodenní život.

Petra Benešová, 2022

Být u sebe - všímavost, soucit, přijetí

Podporuji na cestě rozvoje sebeuvědomění, zvládání stresu a vytváření si laskavějšího a soucitnějšího vztahu k sobě. Pomáhám rozvíjet mindfulness (všímavost) a učím metodu emoční první pomoci EmotionAid.

Lenka Krejčová

Nemysli nesmysly

Ukážu vám, jak proměnit chyby a starosti, tvořit hravě a s radostí. Jak žít život v nové době, svobodně a s láskou k sobě.

Jitka Lathinia

Šťastná menopauza

Zdroj informací a inspirace pro ženy jak bezpečně přes přechod. Jak přijmout zralost a žít v harmonii se sebou samou.

Radka Kolínová

Šatník do kabelky

Znásobte potenciál vášho šatníka. Objavte multifunkčné (a) variabilné odevy a naučte sa ich nosiť.

Eva Horská

Bazální stimulace

Učím ty, kteří se starají o nemocné, pečovat trochu jinak. Nepotřebuješ k tomu nic... Jen svoje ruce a srdce. Ukážu ti, jak důležité v péči o nemocné jsou doteky. Doteky jako základní forma komunikace. Doteky, které dokážou léčit. Bazální stimulace je pro všechny, kteří potřebují podporu v komunikaci, pohybu a vnímání.

Kateřina Menšíková, 2023

Môj mini život

Môj web je blog o ceste za jednoduchším životom. Ako vďaka minimalizovaniu nepotrebností si zľahčiť život na materskej a nájsť čas pre seba, na sebarozvoj a svoje koníčky.

Zuzana Rajčoková, 2022

Daně srozumitelně pro každého

Daňové poradenství, které vám ušetří čas. Specializuji se na profesní účetní, kterým pomáhám efektivně řešit účetnictví a daně pro klienty. Pomáhám podnikatelům vyřešit jejich daňovou problematiku.

Marie Rudolfová, 2021

Spocklidem

Paní Spocková píše blog. Moje životní průsery a life-hacky: jak se zvednout, když ti dá život přes hubu, jak k sobě být laskavej a být v pohodě s tím, že občas v pohodě nejsi.

Klára Svobodová, 2020

Ivet Dušátková

Na webu najdete ucelené informace k henna umění, ženské bylinné napářce a kole roku.

Iveta Dušátková, 2020

Mamakomplet

Mamakomplet je encyklopedie šťastného mateřství a rodičovství, ve které najdete kompletní přehled informací o těhotenství, kojení, dětech a péči o ně.

Lenka Vašíčková, 2022

Úspešný investor

Som špecialista na majetkové a depozitné účty v zahraničí, konkrétne sporiace účty kryté zlatom. Pomôžem ti vybudovať si majetok, ochrániť ho pred infláciou, časom z neho poberať Rentu – pasívny pravidelný príjem a nebyť od nikoho finančne závislým. Tiež sa dozvieš o Appke, ktorá ti bude zarábať peniaze.

Mgr. Oľga Ovečková, 2021

Flexispeak

Jste u mě správně, pokud hledáte individuální nebo tandemové lekce francouzštiny a češtiny. Najdete tam zárodky české a francouzské písničkové sekce - můžete poslouchat písničky a doplňovat texty. Pro studenty češtiny jako cizího jazyka od úrovně A1/A2 nabízím online kurz konverzace Česká realita. Brzy bude taky možné si na webu objednat online kurz na francouzský minulý čas a přípravný kurz o českých hláskách a písmenech.

Věra Rádyová

Jana Militká - korektury

Chcete ušetřit čas a nemuset pořád myslet na to, kde se píše jaké i, jestli je správně mě nebo mně, že elektronická pošta je e-mail a ne email atp.? Objednejte si u mě korekturu svých textů.

Jana Militká

Masérské a regenerační služby

Zdraví, úleva od bolesti, bylinky

Karolína Dyrcová

Vaše technická podpora v online světě

Jsem online podpora podnikatelů v oblastech správy webu, e-mailingu a automatizace prodeje. Pomohu vám mít aktuální web, připravit prodejní stránky, vložit článek na blog nebo založit účet v e-mailovém nástroji pro hromadnou rozesílku včetně nastavení, přípravy šablony, kampaní, automatizací nebo rozesílky newsletteru. Nebuďte na své podnikání sami. Delegujte a podnikejte s radostí.

Andrea Vaňková, 2020

Web pro online podnikání

Dlouhodobý program s mojí osobní technickou a psychickou podporou probíhá od začátku nového roku, podrobnosti o programu jsou uvedeny na stránce s nabídkou programu. Tam se můžeš do programu rovnou přihlásit, nebo alespoň zapsat na čekací listinu.

Co vytvořily účastnice programu Web pro online podnikání

Nabízím různé cesty, které vedou k vašemu cíli

Pomůžu vám zorientovat se v různých životních situacích, které vás mohou v životě potkat. Lektoruji akreditované kurzy, jsem autorkou unikátní techniky kreslení mandal, kouč a mentor sociálních sítí.

Mgr. Bc. Blanka Sýkorová

Úklid v pohodě

Jste už unaveni z věčného nepořádku? Přáli byste si domov, kde je útulno a uklizeno, ale nevíte, jak na to? Nabízím podporu, inspiraci i pomoc, abyste úklid zvládli bez stresu a v pohodě i vy.

Lenka Švrčinová, 2023

Srozumitelný návod k tzv. identifikované osobě

Zjistili jste, že se vás týká tzv. identifikovaná osoba? Ale potřebujete srozumitelné informace, jak se k identifikované osobě registrovat a jak na přiznání k DPH? Toto vše je pro vás přehledně zpracované ve formě srozumitelného návodu k tzv. identifikované osobě.

Marie Rudolfová, 2022

PDF aktivity pro děti

PDF aktivity děti nejenom zabaví, ale zároveň rozvíjí jejich fantazii, potenciál a také znalosti ve vybraném tématu. Čekají vás zábavné úkoly, kterými vás i vaše děti provede legrační příšerka.

Lenka Vašíčková - Mamakomplet, 2023

Reflexní masáž nohou

Pro všechny, kdo chtějí zlepšit svoji fyzickou, ale i psychickou pohodu! Není nic jednoduššího než použít svoje nožky a svoje ruce nebo svoje nožky a pomocníkovy ruce (to je nejlepší varianta) anebo svoje ruce a pomocníkovy nohy (pokud chcete udělat dobře někomu jinému) a s láskou mačkat a mačkat. Je to příjemné a zároveň velmi účinné.

Lenka Blahutová, 2023

Ako čítať etikety potravín? Alebo 9 krokov k čistejším potravinám

Ako vyštudovaná potravinárka a výživárka som v tomto webinári/prednáške zhrnula moje dlhoročné poznatky o zložení potravín a o spôsobe, ako si vybrať čo „najčistejšie“ potraviny v zmysle ich zloženia na etikete. Trocha teórie a niekoľko praktických príkladov.

Lucia Folder - Príbehy potravín

Předprodej fantasy románu Němé duše

Hledáš malý únik od všední reality podnikání? Píšu fantasy příběhy a mám tu jeden přímo pro tebe. Tajemná džungle, romantika, ale také nesmlouvavá hra o moc. Právě nyní v předprodeji se speciálními bonusy.

Jitka Ládrová, 2023

Narozeninové noviny a jiné digitální dárky

Pomůžeme vám pro vašeho oslavence vytvořit osobitý a originální dárek k narozeninám v podobě Narozeninových novin, díky kterým jej seznámíte s dobou, do které se narodil. Na přání vkládáme více fotografií, vlastní články i fotopřílohu.

Radmila Hadaščoková, 2023

3 + 2 letní drinky z vína

Když chystáte piknik nebo čekáte návštěvu, a chcete se "blejsknout" se super osvěžujícím drinkem. Když chcete, aby si vaši hosté spokojeně pomlaskávali a přitom neodpadli už po druhé skleničce. Když si chcete namíchat něco lahodného jen tak pro sebe. Stáhněte si zdarma kuchařku „3 + 2 letní drinky z vína“ a máte skoro hotovo.

Petra Benešová, 2023

S Blankou za hranice - do Rakouska / do přírody

Jako Češka, rozená Pražanda, žijící už 7. rok ve Vídni ti pomůžu poznávat Rakousko. Nabízím organizační podporu při návštěvě Vídně a současně skvělé tipy na báječné výlety po Rakousku. Vydej se s Blankou za hranice, do Rakouska, do přírody a "přírodou k sobě".

Blanka Štulíková, 2022

Starting with Czech - on-line kurz české výslovnosti pro předzačátečníky i pokročilejší

Starting with Czech je on-line kurz o 7 lekcích a v angličtině, aby se zájemci o češtinu mohli seznámit s úskalími její výslovnosti dřív, než se ji začnou učit v jakémkoli kurzu. Naučí se v něm rozeznávat a technicky tvořit všechny české hlásky, dále pochopí, jak v češtině fungují délky a přízvuky, a naučí se základní výrazy pro komunikaci v jazykovém kurzu i v terénu. Kurz je určen všem, kdo si uvědomují, že pro úspěšnou komunikaci je srozumitelná výslovnost klíčová a mnohdy důležitější než znalosti slovíček a gramatiky. Pomůže i pokročilejším studentům a těm, kdo se připravují na certifikovanou zkoušku pro získání trvalého pobytu nebo občanství v ČR.

Věra Rádyová, 2023

Kraniosakrální osteopatie - podpora vašeho zdraví

Kraniosakrální osteopatie (CSO) je metoda, která neinvazivním způsobem dokáže podpořit regeneraci těla jako celku. Moje osobní zkušenosti jsou, že mi tato metoda pomohla od těžkých migrén, bolestivosti v pánevní oblasti, která se promítala do levé nohy. Klasická fyzioterapie nefungovala. Zlepšení se objevilo po roce pravidelných měsíčních ošetření. V současné době tuto terapii nabízím jako certifikovaná facilitátorka CSO v propojení s kurzy Pánevního dna pro ženy v Ostravě.

Gabriela Sovadinová, 2023

Skoncuj s nefunkčními programy nejen ve tvém podnikání

Některé věci se ve tvém životě a podnikání nedějí jak jsi očekávala? Nevíš, co tě brzdí a proč se objevují komplikace nejen se zákazníky či obchodními partnery? Uvnitř sebe se necítíš v síle a stabilitě? Jako certifikovaná psychoterapeutka a šamanka tě provedu na cestě posunu nejen tvého podnikání směrem k prosperitě a tvůj potenciál rozproudíme do nové roviny.

Bc. Lenka Davidová, DiS., 2023