Pídíš se, jak si udělat web,

i když se cítíš jako počítačová blondýna?

Bojíš se, jestli to vůbec můžeš zvládnout?

Ano, i TY zvládneš SAMA
vytvořit a spravovat svůj VLASTNÍ WEB!

Nevěříš, že i tobě se podaří vytvořit funkční web? V tom případě si rozklikni svoji pochybnost tady:

Ale nedá ti to, že? Jinak by sis to tu nečetla… A to je dobře! Byla by škoda nechat se odradit prvním nezdarem, když už ses jednou odhodlala.

Možná jsi to jen chytla za špatný konec, nebo za moc konců najednou. Informací, rad a návodů je všude taková spousta, že se v tom jen těžko orientuje a když vlastně ani přesně nevíš, co hledáš, snadno se v té džungli ztratíš.

Přitom to tak vůbec nemusí být…

Asi tě zklamu. Tohle tvrzení není ani trochu výjimečné. Naopak ho slýchám dost často. Určitě funguje jako skvělá výmluva, proč to ani nezkusit nebo proč to vzdát při prvním klacku pod nohama. Ve skutečnosti to stojí na tvém rozhodnutí

  • Chceš být jednou z mnoha “výjimek”, co to radši ani nezkusí?

NEBO:

  • Chceš být jednou z mnoha, kdo mají svůj vlastní web?

 

To mi vůbec nevadí. Z toho, že ji čteš, soudím, že jsi gramotná, to mi stačí vědět.

Protože už jsem pár desítek webů vytvořila a u dalších asistovala, vím, že k tomu nejsou potřeba žádné superschopnosti. Vlastně stačí jen špetka odvahy zkusit něco nového a dostatečné odhodlání nevzdat to na první překážce.

No a hlavně jsem si to už ověřila na absolventkách svých kurzů. Některé z nich měly na začátku totiž úplně stejné pochybnosti.

Do Petřina kurzu jsem vstupovala s nulovým povědomím, jak se tvoří web a co je k tomu potřeba. A teď mám kompletní a funkční web, který jsem si udělala SAMA. Zázrak během 4 týdnů!
Hana Vanková
Hana Vanková
Tesař z Ovčína.cz
Před měsícem jsem nevěřila, že se mi podaří udělat takový web. Teď si v klidu stránky postavím znovu přesně podle mých představ. Naučila jsi mne princip a styl WP přemýšlení. Vím, že to díky době dokážu. Teď jsem paní svého webu!
Kateřina Jindrová, zahradní architekt
Kateřina Jindrová
Zahrady srdce.cz
Připravila jsem

online kurz WordPress pro počítačové blondýny

Osobně tě jím provedu pěkně za ruku, aby ses nikde neztratila a na konci měla svůj vlastní web.

Co se v kurzu naučíš?

Společně prošlapeme cestičku k tvému vlastnímu webu:

Začneme základní orientací ve WordPressu, abys neztrácela čas klikáním z odkazu na odkaz.

Naučíš se vybrat a přizpůsobit vzhled svého webu, aby vypadal k světu a podle tvých představ.

Sama zvládneš vkládat a upravovat obsah svého webu - stránky, články, obrázky...

Projdeme důležité funkce v administraci webu, abys je dokázala používat.

Ukážu ti, jak snadno a zdarma získat tisíce různých vylepšení, která obohatí tvůj web.

Seznámím tě s několika svými oblíbenými vychytávkami, které při práci na webech používám.

Když se do toho opravdu pustíš a budeš se držet jednoduchých návodů v kurzu, připrav se na to, že…

Na konci kurzu budeš mít svůj vlastní web!

A nejen to! Ty sama si svůj web zvládneš:

A to vůbec není málo. Co říkáš?

Neslibuju zázraky na počkání

Nejspíš na konci nebudeš mít web, který by se umístil v soutěži webdesignerů. Ale o to nám teď ani nejde.

Důležité je, že:

Když jednou pochopíš princip fungování WordPressu, máš vyhráno!

Po absolvování kurzu si dokážeš poradit sama,
nebo budeš vědět, kde hledat pomoc.

Kurz mi pomohl vybudovat úplně nové webové stránky, které se mi líbí. Také jsem díky kurzu pronikla do tajů Wordpresu a Gutenbergu. Už mi nevadí, když něco nefunguje, prostě zkoumám, jak to udělat jinak. Tvůj kurz mě totiž naučil myšlení, jak se orientovat ve WP samostatně i bez tvé pomoci a to je moc důležité. Kurz se určitě vyplatí.
Radka Kolinová
Radka Kolínová
průvodkyně šťastnou menopauzou
Kurz WP vřele doporučuji všem, kteří s webem začínají, i těm, kteří se v tom plácají sami. Tento kurz mi otevřel nový směr myšlení, neučí jen klik sem - klik tam, ale naučí vás o webu přemýšlet v širších souvislostech, orientovat v gutenbergu a web si postavíte sami.
Iveta Dušátková
Iveta Dušátková
průvodkyně světem ženství

Proč jsem vybrala WordPress?

WordPress je dle mých zkušeností jasná volba číslo 1 pro web počítačové blondýny, protože:

Pracuju s ním už od roku 2010 a nepřestávám obdivovat, co všechno dokáže a jak snadné to s ním je.

Do kurzu jsem šla s nepříliš valným míněním o WordPressu (předchozí špatná zkušenost, kdy jsem se snažila všechno vymyslet a najít sama a měla pocit, že mi to WP sabotuje) a tenhle kurz v tomhle naprosto předčil moje očekávání. Tím, že mě vším provedl někdo, kdo ví, jak na to, i v jakým správným pořadí jít, tak to přestalo být strašidelný! Díky.
Ven Avenir
Ven Avenir
VenAvenir.cz
Přátelé mě odrazovali, že to je zbytečné, měla jsem i nabídku, že mi web postaví... ale představa, že pak budu odkázána na svého webmastera a s každou věcí za ním budu muset chodit, se mi vůbec nelíbíla. Tak jsem se do toho pustila s Petrou a nelituji. Kurz rozhodně doporučuji každému, kdo chce mít web ve svých rukou a hlavně tomu chce porozumět a naučit se to ovládnout sám!
Alena Kobylková
Alena Kobylková
lektorka kurzů Květiny, které nikdy nezvadnou

Jak bude kurz probíhat?

Lekce jsou zpracované tak, aby byly maximálně praktické:

Naučila jsem se pracovat ve WordPressu tak, abych to dál v klidu zvládla sama. Všechno bylo krásně přehledné, srozumitelné a hlavně po kupě na jednom místě. Doporučuji všem, pro který je WordPress sprostý slovo. Jděte do toho a udělejte si parádní webovky levou zadní.
Klára Svobodová Spocklidem.cz
Klára Svobodová
autorka Spocklidem a Těhotnýho Buddhy
Petra a její wordpressový kurz umí váš web povýšit o několik levelů. Provede vás trpělivě sérii návodných videí, která jsou systematicky a přehledně zpracovaná. Krok po kroku vám představí wordpressové prostředí, až budete překvapeni, co úžasného si můžete sami vytvořit. Pokud víte, co na webu chcete mít, jen nevíte, jak to tam dostat, neváhejte a objednejte si kurz. Petra vás vše s radostí naučí.
Lucie Peričková
Lucie Peričková
podpora pro maminky i zdravý vývoj dětí

Ke kurzu navíc dostaneš 3 užitečné bonusy

návod Zálohování WordPressu

Kvalitní záloha webu je skvělá pojistka pro všechny případy. Ty si ji budeš moct nastavit hned na samém začátku, takže pak už se o svůj web nebudeš muset bát.

videonávod Jak skrýt web

Když nebudeš chtít, aby ti někdo okukoval tvůj rozpracovaný web, podle tohoto návodu ho snadno schováš.

návod Vhodné rozměry obrázků

Na velikosti obrázků na webu záleží. Vysvětlím ti, jak poznáš, jaké rozměry jsou tak akorát pro obrázky na tvůj web.

Kde beru tu jistotu, že to dokážeš?

Ze svých bohatých zkušeností.

webů
0 +

mi prošlo pod rukama při práci a konzultacích

Díky tomu tě můžu včas varovat před nejběžnějšími chybami. Naučíš se s WordPressem pracovat efektivně a budeš žasnout, jak ti web poroste před očima.

let
0
tvořím a spravuju weby nejen na WordPressu

Díky tomu znám základní principy pro práci na webu. Naučím tě je, aby ses nemusela zdržovat metodou pokus – omyl, když to není potřeba.

let
0
učím počítačové blondýny pracovat s WordPressem

A proto vím, že odhodlání je mnohem důležitější než hluboké počítačové znalosti a talent na technikálie. Odhoď předsudky a nech se vést!

Kdo jsem?

Jmenuju se Petra Vymětalová a učím počítačové blondýny zvládat technikálie online podnikání.

Baví mě pomáhat webům na svět a sledovat, jak se rozrůstají a získávají si své nadšené publikum.

Mrzí mě, když nestíhám asistovat všem, kdo mě při seznamování s webem žádají o konkrétní rady, nasměrování nebo pomocnou ruku.

A proto jsem se rozhodla zkusit to trochu jinak…

Miluju Petřiny kurzy! Všechny jsou uživatelsky stoprocentně přívětivé a  nabité praktickými informacemi a návody krok za krokem. WordPress pro počítačové blondýny mě zbavil strachu, že si s ním neporadím. Ale co je úplně to vůbec nejlepší, je Peťa samotná. Je pro mě prostě potěšením nechat se vést někým tak empatickým, laskavým a připraveným vám s čímkoliv pomoct.
Eva Koudelová
Eva Koudelová
designerka
Petra nejen, že má výborné znalosti o platformě WordPressu, ale navíc je vynikající pedagožka. Díky tomu dokáže své znalosti předat i posluchačům, kteří se s Wordpressem ještě nesetkali. Kurz vhodný i pro rozšíření znalostí pro ty, kteří již s WordPressem pracovali, avšak nemají ještě prozkoumána všechna jeho zákoutí.
Jan Chvátal
projektant

A možná ti ještě něco vrtá hlavou...

Pro odpověď si klikni na otazník.

Nejlíp tak, že se do toho pustíš. Jak už jsem vysvětlovala, o technických schopnostech to nijak zvlášť není. Mám zkušenost, že ti, co o sobě na začátku nejvíc pochybují a považují se za ztracené případy, to nakonec zvládnou podstatně snáz, než ti, kdo se do toho bezhlavě vrhnou, přeskakují návody a z vlastní iniciativy si dokážou docela zavařit.

Mnohem důležitější než talent na technikálie je pevné odhodlání, špetka odvahy pustit se do neznáma a ochota nechat se vést.

Rozhodnutí je jen na tobě, vedení se ujmu já a s odvahou ti pomůžu. Dnes mají weby i děti, tak proč ne ty?

Pokud chceš mít na konci kurzu svůj web opravdu hotový, nějaký čas mu budeš muset věnovat. Samozřejmě bude záležet na tom, jak rozsáhlý web máš v plánu a jak jasnou máš o něm představu.

Většina lekcí má návody v délce od 15 do 35 minut.

Společně se budeme od pondělí do středy věnovat vždy 1 nové lekci. Od čtvrtka do neděle budeš mít vždy čas, abys obsah lekcí uvedla do  praxe a udržela tempo kurzu.

Na závěr máš ještě celý týden na dostudování, kdy ti ještě pořád budu k ruce v podpůrné skupině.

To ničemu nevadí. Naopak!

Samotný kurz sice počítá s tím, že už máš web s WordPressem nainstalovaný, ale po uhrazení faktury ode mě dostaneš odkaz na návod, jak si web zřídit a WordPress na něj nainstalovat, navíc i s 50% slevou na webhosting i s bezpečnostním certifikátem. Všechno si můžeš předem včas připravit.

To záleží na tom, jak moc ses už se svým webem stihla skamarádit. Pokud se teprve nesměle oťukáváte a ty se v tom tak trochu plácáš, kurz ti určitě pomůže.

V kurzu pochopíš, jak tvůj web funguje, kde se co nastavuje a jak s ním efektivně pracovat.

S Miowebem se do kurz NEpřihlašuj. Mioweb je natolik specifický, že bys z kurzu využila jen naprosté minimum, kurz se ti proto  nevyplatí.

Divi je šablona pro WordPress a tvůj web funguje na stejných principech, jaké budeme v kurzu probírat.

Rozdíl je v editoru stránek, který je v šabloně Divi jiný. S ním v kurzu pracovat nebudeme. Blokový editor, se kterým tě v kurzu naučím pracovat, využiješ při tvorbě článků na blog.

Ostatní nastavení a vychytávky už platí pro Divi stejně jako pro ostatní weby na WordPressu.

Tento kurz vznikl z potřeby mít ucelený návod na vytvoření webu na WordPressu, který se mi na YouTube právě nepodařilo vypátrat.

Buď jsou příliš zjednodušené (takže pak člověk neví, kam doopravdy kliknout), nebo naopak příliš konkrétní (takže stačí vybrat si jinou šablonu a jsi v háji). Navíc je drtivá většina v angličtině. A to nemluvím o aktualizacích a technické podpoře, která se na YouTube neposkytuje.

Pokud najdeš návod, který ti bude vyhovovat a se kterým si troufneš web postavit sama, směle do toho! Budu ráda, když mi o něm dáš vědět.

POZOR, není to pro každého!

Kurz jsem vytvořila na míru pro počítačové blondýny. Ty si v něm libují, protože

To, co je pro počítačové blondýny nesporná výhoda, může být pro někoho jiného naprosto nevyhovující. Proto si KURZ NEOBJEDNÁVEJ, pokud:

Kurz pochopitelně není ani pro ty, kdo nemají a nechtějí mít web na WordPressu (anebo mají Mioweb!)..

Opravdu to může dokázat každý. V kurzu je skvělá podpora, člověk se může zeptat na cokoli, blbá otázka neexistuje 🙂 Skvěle zpracovaný kurz, srozumitelné návody. Přesně víte, kam kliknout a co tam napsat! Zkrátka perfektní v každém ohledu!
Vladimíra Remeníková
Vladimíra Remeníková
tvůrkyně autorských šperků
Někdy se mi stane, že si zaplatím kurz, začnu a k dokončení už se mi nedostává motivace a energie. To u Péti neplatí. Její postrkování dopředu, člověčí péče, dotazování, jak mi to jde, super tipy a doplňky mě prostě donutily... Díky Pétě jsem si postavila sama web a umím ho upravovat a spravovat.
Gabriela Bartošová
Gabriela Bartošová
copywriterka a blogerka
Myslím, že kurz není pro každého. Je jen pro ty, kteří chtějí... Díky lidskému přístupu a postupu doslova "polopatě" to zvládám i já a to už je co říct...
Luděk DouBrava
Brava dělá nová těla

Zapiš se na čekací listinu

Teď se bohužel nedá do kurzu přihlásit, ale když mi svěříš svoji e-mailovou adresu, dám ti vědět, až ho znovu otevřu nebo připravím něco podobného. A aby ses zatím nenudila, občas ti pošlu i nějaké další užitečné webové tipy pro počítačové blondýny.

Tady jen zadej svůj e-mail a klikni na růžové tlačítko:

A ještě další reference, které se mi jinam nevešly

Chceš svůj vlastní web a chceš ho postavit na WP podle svého, na vlastní doméně a ne na instatní platformě? Potřebuješ někoho, kdo by byl ochotný trpělivě odpovídat na všechny tvoje otázky, někoho, kdo citlivě rozežene všechny tvoje pochybnosti? Někoho, kdo tě nebude honit, ale jen lehce směřovat a bude po ruce, když ztratíš směr? Pak jsi právě našla/našel to pravé.
Jana Militká
učitelka, knihovnice, korektorka
Kurz bych doporučila všem, kdo rádi tvoří, všem, kdo potřebují nebo chtějí svoje webovky vytvořit sami skutečně podle svých představ (nemuset zadávat a mnohokrát komunikovat s webmasterem a vše donekonečna ladit, a slyšet třeba-tohle nejde, když pak zjistíš, že to jde :-)), a taky všem, kdo nechtějí platit velké tisíce za vytvoření webu, protože cena od Peti je vážně vynikající za ty hodnoty a znalosti, které skvělým způsobem předává a naučí.
Zita Žurková
manažerka a poradkyně Eurona by Cerny
Otazka neni, jestli vstoupit, nebo nevstoupit do kurzu s Petrou. Po celou dobu kurzu nedostanete jen rucicku, ale rovnou celou naruc. Muzete se zeptat na jakoukoliv vec, ktera vas napadne a dostanete na ni od Peti odpoved bleskove rychle. I kdyz je to sebevetsi blbost. I kdyz je to vec, kterou mate pred nosem v lekci. Ja jsem takovouhle uzasnou podporu v zivote nezazila.
Helena Sabolčáková
trenérka papoušků
Kurz naplnil má očekávání na 100 %. Díky jednotlivým lekcím a trpělivé pomoci a podpoře Petry jsem si vytvořila funkční hezký web, kterým se mohu beze studu prezentovat a na který mohu publikovat články. Petra přidává i různé tipy a vychytávky, nejde jen o strohé školení ale o příjemné učení se technikálií, kdy vás drží za ruku vaše mentorka.
Eliška Motisová
MS Excel specialistka
Kurz mi umožnil mít vlastní webové stránky, které si dokážu sama spravovat. Ušetřil mi spoustu nervů a určitě i peněz, kdybych to někomu zadávala. Teď mám na webu to, co chci a jak to chci. V kurzu jsem se naučila základní funkce k ovládání webu, které potřebuji pro online podnikání. Doporučila bych kurz každému, kde chce mít svůj web.
Marie Rudolfová
daňová poradkyně
Z kurzu pro počítačové blondýny jsem úplně nadšená. Přestože je Petra IT, je výborný lektor. Nikdy bych nevěřila, že si sama vytvořím web ve WordPressu, když jsem před kurzem ani nevěděla, co WordPress je.
Věra Kuntová
lektorka angličtiny
Do kurzu som vstupovala s tym, ze na jeho konci budem mat funkcny web, co sa aj stalo a ja som nadsena. Petra ma dar vysvetlovat veci cez videonavody jasne a strucne, co mi vyhovovalo. Doslova ma viedla za rucicku a s trpezlivostou odpovedala na vsetky moje otazky. Kurz urcite doporucujem 🙂
Mgr. Olga Oveckova
specialista na majetkove a depozitne ucty v zahranici
Já jsem s webem začínala až s Peťou a jsem za to ráda. Už jsem si ji vyhlídla z jiného kurzu a chybu jsem neudělala. Ve skupině nám byla stále k dispozici a odpovídala všem a na vše. Dávala zpětné vazby na vznikající weby. Vůbec jsem s ní neměla pocit, že jsem na to sama. Průvodní videa byla kraťoučká, srozumitelná. Bylo krásné vidět, jak se mi pod jejím vedením tvoří podoba mého webu :). Děkuji.
Markéta Hegerová
lektorka jógy
Kurz můžu jen doporučit, návody jsou jednoduché a podpora od Petry je 100%. Vím, o čem mluvím, protože před začátkem kurzu jsem neměla o tvorbě stránek vůbec žádné vědomosti a považovala jsem to za něco, co mohou dělat jen bledí programátoři, kteří mluví pro mě nesrozumitelným jazykem. Je možné se ptát na cokoliv, vždycky přijde odpověď. Bylo to moje nejlepší rozhodnutí, které mi ušetřilo i dost peněz, protože teď už jsem schopná si web opečovávat vcelku samostatně a pokud ne, mám se kam podívat na radu a návod. Díky Petro!
Lenka Pospíšilová
poradce čínské typologie, Feng Shui a numerologie
Kurz vřele doporučuji každému, kdo chce mít web, ale netroufá si. Komukoli, kdo se bojí technikálií a zdá se mu to celé moc složité. Petra Vymětalová člověka dovede po malých přehledných krůčcích od naprostého nic až ke skutečně vlastnímu webu, na němž je doma 🙂
Eva Modrá
lektorka angličtiny
Kurz mi dal schopnost vytvořit si bezpečně, jednoduše a bezplatně webové stránky podle vlastních představ a zasvětil mě do množství nástrojů, se kterými lze web spravovat a dotvářet kdykoliv v budoucnu. Tento kurz bych doporučila všem, kteří zápasí s WordPressem a jeho prostředí jim připadá nepřehledné a neintuitivní, případně je wordpressové prostředí děsí natolik, že kvůli tomu tvorbu webu odsouvají. Protože kurz jim odhalí všechny důležité kroky a postupy, které si člověk rovnou vyzkouší v praxi. Pokud něco nefunguje, má možnost se obrátit na Petru, která pomůže problém odhalit a vyřešit, a často se v podpůrné skupině probere řešení problému ještě dříve než se objeví. Stejně jako se tam objevuje plno inspirativních řešení.
Jarča Soukupová
masérka
Kurz mi umožnil mít vlastní webové stránky, které si dokážu sama spravovat. Ušetřil mi spoustu nervů a určitě i peněz, kdybych to někomu zadávala. Teď mám na webu to, co chci a jak to chci. V kurzu jsem se naučila základní funkce k ovládání webu, které potřebuji pro online podnikání. Doporučila bych kurz každému, kde chce mít svůj web.
Darina
Za mě je WordPress pro počítačové blondýny ideálním řešením, pokud potřebujete web, ale z jakýkoliv důvodů nechcete nebo nemůžete investovat do jeho tvorby mraky peněz, tím, že někoho pro tento účel najmete. S podporou Petry tvorbu webu zvládne každý, protože Petra je schopná vysvětlit věci, které jsou nevysvětlitelné a její kurz uspořádán tak, že každý krok v tvorbě webu do sebe krásně zapadá a na sebe navazuje. Musím podotknout, že jsem byla fascinovává rychlostí a kvalitou podpory, kterou Petra poskytuje, prostě vás v tom nenechá a odpoví na každý váš dotaz. Jsem více než spokojená s Petřiným kurzem a rozhodně to nebude poslední kurz, který jsem od ní koupila.
Aleksandra Konyukovskaya
průvodkyně světem hudby pro nejmenší
S WordPressem jsem měla (kdysi) zkušenost pracovní, v organizaci jsem pouze psala a doplňovala texty na web, na vše nad rámec jsem volala ajťáka. Kdybych předtím měla tento kurz, asi jsem si zvládla s mnohým poradit sama. Kurz mi přišel úplně ultra srozumitelný. Nebála bych se ho doporučit starším generacím a lidem, co s počítači opravdu bojují. Pochvaluju si plynulé provedení těmi míň záživnými částmi nastavování a tipy na zabezpečení. To vše mi hodně zrychlilo práci na webu. Oceňuju i praktické informace nad rámec práce s WordPressem. Takže moc díky za kurz a podporu ve skupině!
Dominika Hondlíková
fotografka
Chtěla jsem od kurzu, aby urychlil moje objevování WordPressu, abych s ním uměla pracovat lépe a dříve. A chtěla jsem se ve WP aspoň trošku zorientovat, abych za pár měsíců mohla zveřejnit hotový web. No a nakonec jsem se v něm zorientovala poměrně slušně za 2 týdny a web byl zveřejněný asi za měsíc. Mile mě překvapila krásně zpracovaná videa a bonusy a taky to, kolik jsem se toho dozvěděla jak o WP, tak i obecně o stavbě webu včetně různých tipů a triků, jak udělat web pro návštěvníky praktický a atraktivní.
Kateřina Pánková
Kačabí pohorky.cz
Kurz pro počítačové blondýny byl pro mě vstup na bílou plochu neznámého. Počáteční obavy ale Petra brzy rozpustila svým citlivým profesionálním, proklientským a přátelským přístupem. Jako skvělý kouč Petra napomáhá rozvíjet zajímavé projekty a mnohým z nás tak dává šanci na seberealizaci. Děkuji za tu možnost:-)
Johanka Veselá
lektorka jógy a průvodkyně v oblasti Péče o duši a tělo
Kurz WordPress pro počítačové blondýny byl skvělý! Během 5ti týdnů kurzu jsem si pod vedením Petry zvládla postavit a spustit web na WordPressu. Velkou výhodou byla prakticky okamžitá podpora a zpětná vazba na jakýkoliv problém nebo dotaz, který jsem potřebovala vyřešit. Videonávody jsou stručné, výstižné a navedou vás krok za krokem. Rozhodně doporučuji!
Lenka Kalinová
lektorka tvořivých programů pro děti
Ač vím, jak se má učit, Petra dovedla význam slova k dokonalosti. Kurz předčil moje očekávání, protože já, ač absolutně technicky nesvéprávná, co se IT věcí týče - velmi pravděpodobně v dohledné době budu mít svůj vlastní web (i když se mi to stále zdá absolutně neskutečné). O to větší radost mám, že jsem se naučila něco nového a přínosného. Peťu naprosto doporučuji zejména ženám, které jako já mají obavy z takto odborných věcí, protože vás laskavě a s pochopením provede všemi úskalími 🙂
Jitka
art curator, psychoterapeut
Petřin kurz rozhodně doporučuji! Svůj web jsem chtěla, uvažovala jsem nad ním už celkem dlouho, ale pořád tu bylo nějaké ale. "Teď nemám čas." "Úplně nevím, kde je nejlepší web mít, kam ho umístit, zvolit WordPress, nebo je něco lepšího,...?" Plus mé důvěrně známé: "Kurz přeci nepotřebuji, vždyť vše najdu na netu a zvládnu to sama." "Co když se tam nic navíc nedozvím a budu litovat?" No, tak vám řeknu na rovinu - rozhodně nelituji! Ani v nejmenším. Díky rozhodnutí jít do kurzu, jsem si konečně ten čas udělala a web vytvořila! Ušetřila jsem spoustu času a jistě i spoustu situací opakovaných pokusů a omylů, než bych našla to, co bych v danou chvíli potřebovala. Takže úspora času ve finále obrovská a jako velký bonus k tomu odpověď na každý můj dotaz v podpůrné skupině, kde jsem se dozvěděla a naučila mnoho i z dotazů ostatních. Úplně je mi líto, že kurz už končí, bude mi ta naše komunita chybět. Veliké díky za vše!
Jana Sareneah
Tvůrce, terapeut Barevného světa duše
Naprosto skvělé vedení, krásně nahraná a srozumitelná videa opravdu pro blondýny. Za mě 1 *. Vůbec jsem netušila že něco takového dokážu vytvořit.
Kája
masérské a regenerační služby
Kurz je skvělý pro začínající, kteří chtějí na webu vysvítit svou vizitku či informace a mít základní fungující web. Nyní už vím, jak web postavit, co a jak uzpůsobit, aby to dělalo, co já chci. Držím palce všem dalším odvážlivcům, kteří do toho jdou! Je to jízda!
Kamča
z Kamalky.cz
Přemýšlela jsem o webových stránkách a přemýšlela koho najdu, aby mi je vytvořil. Do toho mi přišel kurz od Petry Vymětalové vytvořit si webové stránky sama. Byla to výzva a ty já mám moc ráda. Šla jsem do toho. A mám svůj web, což je pecka.
Kurz byl srozumitelný a kdykoliv bylo potřeba s něčím pomoct Petra vše srozumitelně a jasně vysvětlila nebo odkázala, kde v kurzu to najdu.
Beáta Charvátová
praktik Access Bars a poradkyně zdravého životního stylu
Petra je skvelá odborníčka. Vie perfektne veci vysvetliť. Človek naozaj cíti, že neexistuje hlúpa otázka. A jej podpora počas celého kurzu je nenahraditeľná. Kurz mi dal veľa nových informácií a hlavne všetky pekne pohromade. Jednoznačne odporúčam ľuďom, ktorý si na kurz vedia vyhradiť dostatočný čas a venovať sa tomu priebežne. Aj pre ostatných je tento kurz skvelý. Ale mali by počítať s tým, že budú musieť pracovať trošku samostatnejšie.
Janka
Z kurzu jsem nadšená. Vyhovovalo mi, že nás Petra vedla krok za krokem od základních nastavení až z těm složitějším. Nebylo to stylem: „Tohle nastav takhle, tak to musí být,“ ale vše nám bylo jasně vysvětlené, proč to tak má být. Kurz je sestaven tak, abychom opravdu WordPress pochopily a v budoucnu si uměly samy poradit a netápaly. Velmi mi taky vyhovovalo, že nové lekce byly jen PO-ST a pak jsme měly „volno“. Protože já se k tomu v týdnu obvykle nedostala, zato o víkendu jsem si na kurz čas našla. A nejlepší na celém kurzu je Petruška. Je velmi milá, empatická a vše mile a chápavě vysvětluje. Připadala jsem si, jako bych to probírala s kamarádkou u kafe.
Libuše Jandová
majitelka e-shopu
Tento kurz není jen pro počítačové blondýny, ale pro úplné laiky. Od začátku do konce je veden srozumitelně, doslova za ruku. Úžasná je i podpora ve Fb skupině a v živých vysíláních. Kurz mi dodal odvahu jít do neznáma a mít také svůj web, který si budu moct tvořit dle sebe a za sebe. Autentický web, který možná bude časem i víc, než webem.
Vladislava Daňková
fyzioterapeut, terapeut RUŠ a poradce v GW
Díky kurzu jsem si vytvořila web, který předčil moje představy. I když jsem si myslela, že já a PC nikdy kamarádi nebudeme. Petra vše krásně a lidsky vysvětlí, klidně i vícekrát. Rozhodně doporučuju. Jako bonus potkáte spoustu žen, které vám rozšíří obzory a předvedou svůj talent.
Paulina Havlasová
Mám web už nějakou dobu, ale moc mi to s ním nešlo, proto jsem se přihlásila do kurzu, abych díky tvým radám, doporučením a vychytávkám konečně pochopila alespoň základy a naučila se, co a jak si nastavit. Kurz mi dal víc, než jsem čekala. Chci mockrát poděkovat za tvůj přístup. I když jsme se nepotkaly osobně, tak i v on-line prostoru skrze obrazovku mého počítače vnímám tvoji snahu, ochotu pomoci, poradit a předat svoje zkušenosti dál nám, kterým nebylo do vínku naděleno "technické smýšlení".
Jana Vyvlečková
sociální pedagog
Kurz mě úplně šokoval, byl naprosto skvělý a nad očekávání splnil vše, co jsem si přála. Vše jasné, stručné, přesně podle mého gusta, (jsem praktik, vyhovuje mi názornost). A navíc ta rychlost - když nevím napíšu a během pár chvil je tu rada! Paráda!
Andy Pálová

Dotazy? Nejasnosti?

Zeptej se, ráda ti odpovím. Napiš mi na e-mail podpora@petravymetalova.cz 😉