Jak přidat svůj web na Seznam.cz

Svůj web už mám nějakou dobu, ale pořád se nedá najít přes Seznam.cz. Můžu s tím něco udělat, nebo mi nezbývá než čekat a čekat a čekat?

Můžeš to trochu urychlit. Nejjednodušší bude, když Seznamu svůj web přímo naservíruješ.

Přidání stránky do vyhledávání přes Seznam.cz

  1. Otevři si stránku https://search.seznam.cz/pridej-stranku.
  2. Do políčka Adresa webu vlož adresu hlavní strany svého webu včetně úvodního https:// – tj. pro tento web by tam mělo být https://petravymetalova.cz.
  1. Klikni na tlačítko Přidat.
  2. Dál už je to na Seznamu, aby tvůj odkaz zpracoval a web zařadil do výsledků vyhledávání.

Toto je ten nejjednodušší krok

Díky němu by Seznam měl vzít tvůj web na vědomí. Neznamená to automaticky, že pak se k tobě ze Seznamu už jen pohrne jeden návštěvník za druhým.

Bude to chtít ještě hodně zapracovat na tom, aby se tvůj web umisťoval na co nejlepších místech při vyhledávání. I k tomu se postupně na Brouzdališti dostaneme.

Co udělat dál?

Jakmile přidáš svoje stránky na Seznam.cz, přidej ho taky na Google. Ten už je i u nás nejpoužívanějším vyhledávačem. Návod najdeš v článku Jak přidat své stránky na Google.

Jestli ti to přijde užitečné, pošli to dál →

Prostor pro postřehy a dotazy

2 komentáře

  1. Peti, jestli je ještě prostor pro doplnění článku, můžeš doporučit přidání i adresy sitemapy. Může to urychlit indexování stránek, zvlášť pokud je sitemapa na jiné adrese než /sitemap.xml.

    1. Ahoj, díky za tip 😉 Se sitemapou počítám do samostatného návodu. Jen se k tomu dostat 😉 Ta fronta námětů na návody je už teď strašně dlouhá. Nechceš se taky zapojit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *