Jak jsem se dostala do televize

Neustále se utvrzuju v tom, že mám ty nejbáječnější klientky pod sluncem. Práce pro ně je až neskutečně pestrá a přináší nejedno dobrodružství. Díky tomu předposlednímu (jo, než jsem to stihla sepsat, mám na kontě další bojovku) se počítačové blondýny dostaly do televize.

Protože moje klientky ve svých oborech opravdu válí, nijak mě nezaráží, když se dozvím, že některá z nich bude v televizi. Samozřejmě pak sleduju vysílání a držím palce. Když tam navíc prezentují i něco z toho, na čem jsme pracovaly společně, připadám si jako taková hrdá tetička z venkova.

beruška podle 1. školy účesů

Odstartovaly to účesy

Podobně jsem se cítila o prázdninách, když jsme doma všichni koukali na Rodinku na TV Seznam, kde psycholožka Anna Lukešová mluvila o svojí 1. škole účesů.

Náš tatínek se dokonce nakonec zapojil i do Aniččiny česací výzvy. Díky tomu se naše mladší dcera o týden později dostala do televize aspoň na fotce s účesem od tatínka.

To jsem ještě netušila, že ji za pár týdnů budu následovat, ovšem naživo.

Anička mě sice varovala předem, ale přišlo mi to tak nereálné, že jsem tomu nepřikládala moc velkou váhu:

“… abych nezapomněla, v zákulisí přišla řeč na web a ty technikálie kolem, tak jsem řekla, jak to funguje a že takto pomáháš spoustě počítačových blondýn, aby mohly díky webu dělat to, co je baví a v čem jsou dobré.
Dramaturga to dost zaujalo, tak počítej s tím, že si tě tam brzo taky pozvou.”

9. října 2018 – den D

Někdy kolem poloviny září na její slova došlo a toto úterý nastal den D a hodina H. Najednou jsem seděla ve studiu, kolem kamery, přede mnou příjemná moderátorka Kateřina Němcová a jinak mlha přede mnou, mlha za mnou.

Povídání o tom, jak je důležité mít vlastní web a nespoléhat jen na sociální sítě se ve druhém vstupu stočilo právě k počítačovým blondýnám.

Ruce se mi roztřásly až po vysílání. Hlas držel celou dobu. Jen na začátku prý byla vidět menší nervozita.

Až doma jsem ze záznamu zjistila, co všechno jsem vlastně povídala. Podle prvních ohlasů se mi podařilo aspoň trochu oddémonizovat webové technikálie a vysvětlit, že provozovat vlastní webové stránky není ani zdaleka tak složité, jak si většina lidí myslí.

Jestli tě zajímá, na co všechno přišla řeč (nebo jak jsem tam do vysílání dostala i starší dceru, aby jí to nebylo líto), můžeš mrknout na video:

Pokud budeš mít chuť napsat mi do komentáře, co sis z toho povídání odnesla, nenechávej si ji zajít a napiš mi to.

 Děkuju a posílám dál

1. škola účesů se mi líbila od první chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že budu mít tu čest pomoct jí na svět. Kdybych jen v tom květnu tušila, co všechno to způsobí!

No uznej sama:

  • do detailů jsem si osahala nastavování online kurzu v Miowebu (do té doby jsem vždycky jen dolaďovala a opravovala)
  • při vkládání videí do členské sekce jsem se naučila desítky jednoduchých a přitom efektních účesů
  • do česání se zapojil i tatínek, který do té doby zvládal jen nouzový culík
  • počítačové blondýny se dostaly do celostátní televize
  • odnesla jsem si zajímavou a příjemnou zkušenost z vysílání

Shodou okolností Anička Lukešová právě teď nabízí vstup do 1. školy účesů za zvýhodněnou cenu. Škola obsahuje 2 kurzy (každý po 25 videonávodech) a ty jsou do neděle 14. října k objednání za cenu jednoho z nich. A to se fakt vyplatí.

Mám radost, že škole účesů takto můžu aspoň trošku oplatit všechno to, co mi dala – vřele ji doporučuju všem maminkám, babičkám i tetičkám holčiček a slečen. A pokud nemáš koho načesávat, pouvažuj, jestli by to nebyl prima dárek pro sestru nebo kamarádku.

Jestli ti to přijde užitečné, pošli to dál →

Prostor pro postřehy a dotazy

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *