S čím a jak ti pomůžu?

Naučím tě, co potřebuješ, aby tě netrápily technikálie online podnikání.

Pustila ses do podnikání online a neustále narážíš na technické překážky?

Jsi tu správně! Pomůžu ti vybrat takové řešení, které ti bude pasovat – nebude zbytečně složité a zároveň zvládne, co potřebuješ. Naučím tě s ním pracovat tak, aby tě to nestálo už žádné nervy.

Přijde ti ↓toto↓ povědomé?

Snad úplně všude čteš a slyšíš, jak dnes už je všechno mnohem jednodušší než kdysi a že teď už vlastní web / automatizovaný prodej / marketingové e-maily atd. zvládne nastavit každý.

Pravda je taková, že se opravdu spousta věcí v posledních letech nesmírně zjednodušila. Háček je v tom, že užitečných nástrojů je takové množství a každý má takovou spoustu variant a možný nastavení, že není vůbec jednoduché se v tom zorientovat. A co teprve když ty nástroje potřebuješ smysluplně propojit mezi sebou!

Opravdu není žádná ostuda, když si v tom všem připadáš ztracená a vůbec nevíš, odkud začít, nebo se bojíš, aby sis to hned na začátku sama nezkomplikovala.

A možná by sis ráda nechala pomoct, ale…

(rozklikni svoji obavu, možná budeš překvapená)

Ujišťuju tě, že to je naprosto normální. Obzvlášť pokud jsi doteď online podnikání neřešila.

Ráda s tebou proberu i ty nejmlhavější představy, abys jim dokázala dát jasné obrysy, protože pak se mi bude pro tebe lépe pracovat.

A máš pravdu!

Když usoudím, že po mně chceš úpravy, u kterých by se ti vyplatilo mít je v malíčku, upozorním tě na to a rovnou tě to i naučím.

Zároveň tě do učení nebudu tlačit, když se ti do toho nebude chtít, protože si uvědomuju, že to můžeš vnímat úplně jinak.

Tak to opravdu nemusíš, protože od tebe nepotřebuju žádnou odborně sepsanou objednávku.

Prostě mi to popíšeš svými slovy. Klidně nakresli obrázek, jak si to představuješ. Nebo pošli odkazy na stránky, kde jsi viděla to, co chceš.

Nejlíp se mi pracuje a učí, když vím, „co to má dělat“. Jakým způsobem se to od tebe dozvím, nehraje roli.

Je dobře, že nejdeš bezhlavě za prvním nápadem.

Ráda to s tebou proberu a podělím se o svůj názor a zkušenosti. Asi ti neřeknu jednoznačné ano ani jednoznačné ne, ale nabídnu ti svůj nestranný pohled na tvé přání.

Najdeme takové řešení, které pro tebe bude snadno ovladatelné. Když to bude potřeba, připravím ti jednoduchý návod nebo checklist na míru přímo pro tvoje podnikání.

Taky všechny úpravy a nastavení se snažím dělat tak, aby byly přínosem pro tvé klienty a zákazníky a zároveň byly snadno ovladatelné pro tebe.

Mým cílem je dělat z náročných složitostí samozřejmé jednoduchosti a pomáhat počítačovým blondýnám k technické samostatnosti.

Jak fungují konzultace pro počítačové blondýny?

 1. Napíšeš mi, s čím potřebuješ pomoct.
  Využij formulář na konci této stránky. Nijak se netrap s přesnými formulacemi, prostě popiš, co tě trápí, já už se kdyžtak doptám, kdyby mi cokoli nebylo jasné.
 2. Domluvíme se na termínu.
  Pošlu ti návrh nebližších volných termínů a ty si vybereš, co ti bude nejvíc vyhovovat. Zároveň se domluvíme na podrobnostech, jak bude konzultace probíhat.
 3. Vystavím ti fakturu a pustíme se do práce.
  Když se na spolupráci domluvíme, pošlu ti fakturu, kterou je potřeba uhradit předem. Dohodneme se na online aplikaci, přes kterou se spojíme (Zoom, Skype, Messenger, Google Meet, Whereby…). Pokud to bude potřeba, požádám tě o podklady a přístupy, které budu potřebovat.

Při výukové konzultaci mi nasdílíš svoji obrazovku (vysvětlím ti, jak to udělat) a já tě po ní pak budu navigovat tak, aby ses naučila všechno, co potřebuješ. Zároveň si to rovnou nastavíš. Bez obav se můžeš na cokoli ptát, co ti nebude úplně jasné – řídím se heslem “Blbá otázka neexistuje!”

Kolik stojí konzultace pro počítačové blondýny?

Jednorázová konzultace / práce
(v rozsahu do 1 hodiny)
1500 Kč
Zvýhodněný balíček
(v rozsahu 3 hodin)
3825 Kč
(1275 Kč / h)
Nejsem plátce DPH – uvedené ceny jsou konečné.

Zvýhodněný balíček lze čerpat postupně i v krátkých časových úsecích (od 10 min), vždy v předem domluvených termínech po dobu 6 měsíců od zakoupení, pak nevyčerpaný čas propadá.

Proč využít konzultace pro počítačové blondýny?

 • Naučím tě ovládat ty nejběžnější technikálie tvého podnikání tak, abys s každou drobnou úpravou nebyla odkázaná na cizí pomoc. 
 • To, co pro každodenní práci nepotřebuješ, ti rovnou nastavím, aby to fungovalo a nemusela ses tím dál zabývat.
 • Prostě najdeme ideální cestu pro tebe a tvoje podnikání, aby tě to nestálo víc času a energie než je nutné a zároveň jsi byla v obraze a měla pořád věci pod kontrolou.

Upozorňuju na vedlejší účinky

Dochází k nim poměrně často, tak bys o nich měla vědět předem. Může se stát, že:

 • … zjistíš, že to vůbec není tak složité, jak to vypadalo na začátku, a tvoje počítačové sebevědomí pěkně poporoste.
 • … zbavíš se strachu ptát se na cokoli, čemu nerozumíš, takže se ti bude líp vyjednávat i s jakoukoli jinou technickou podporou.
 • … možná tě to dokonce začne i bavit.

Nejbližší volné termíny:

 • v 10.00 h: 29. 6., 7., 9., 13., 14. a 16. 7.
 • ve 14.00 h: 29. 6., 7., 13. a 14. 7.

Nemůžeš čekat na volný termín?

Když nastane akutní problém, který je potřeba vyřešit co nejrychleji, můžeš v pracovních dnech využít expresní službu:

SOS čtvrthodinka
(15 min)
1000 Kč

Pokud budu mít volnou kapacitu, pomůžu ti do 24 hodin (resp. do následujícího pracovního dne) s tím nejakutnějším, co se dá zvládnout během 15 minut. Na podrobnějším a důkladnějším řešení se pak podle potřeby domluvíme už ve volných termínech v rámci běžné hodinové sazby, resp. zvýhodněného balíčku.

Nezávazná objednávka

Do tohoto formuláře mi prosím napiš, s čím potřebuješ ode mě pomoct. 

Nedělej si starosti se slohem a nelam si hlavu s tím, jak se co správně jmenuje. Prostě to popiš svými slovy  (budu ráda za tykání, ale není to podmínka). Kdyby mi nebylo něco jasné, zeptám se na upřesnění. 

Jestli sis už vybrala z volných termínů, napiš mi, který ti mám rezervovat.
Zde mi můžeš napsat adresu svého webu, abych se na něj mohla rovnou podívat.
Sem mi můžeš připsat, dokdy to potřebuješ mít vyřešené.

Komentářů: 7

 1. Srdecne zdravim Petra. Stranka je svieza, prehladna s jasnymi info. A najma Ty si velmi akcna, rozhladena a rychlo odpovedajuca. Vdaka za postrehy. Zelam pohodove slnecne dni plne lucov a spokojnych klientov… Gabika P.

  1. Gabika, děkuju za milou zpětnou vazbu, vážím si každého slova (i když sebekriticky musím přiznat, že zrovna s tou akčností a rychlými odpověďmi to nebývá vždycky tak růžové). Přeju, ať se Ti daří podle představ nebo ještě líp 😉

 2. Ahoj Petro, má záchrano :-). Co moji programátoři nezvládli za pár měsíců, jsi ty zvládla během jednoho dne bez vytáček, že už to bude, že teď neni čas, že mám ještě vydržet, že….. Opravdu mi došla trpělivost a jsem ráda, že jsi mi nastavila google analytics a mohu měřit konverze a tím pádem vědět, co přesně moji zákazníci potřebují a prohlíží. Ještě jednou děkuji za ochotu a skvěle provedenou práci. Hezký den 🙂 Nikola

 3. Absolutní profesionalita, svatá trpělivost, blesková rychlost – a hlavně výsledek, který přesně odpovídá tomu, co jsem chtěla. To je ve zkratce popis mé spolupráce s Petrou, která pro mě vytvořila 3D obal na můj e-book. Pokud se v tvorbě obalů nevyžíváte, doporučuji se netrápit ani o minutu déle a nechat se Petrou opečovat, stojí to za to! Petro, díky moc!

  1. Oli, i pro mě to byla doslova spolupráce snů 😉

 4. Milá Petro, vytrháváš mi trn z paty. Konečně se něco hýbe a neztřácím tolik času, jako dřív a bez výsledku. A hlavní věc – vím, kde se zeptat. Dík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *