půldenní workshop

Jak nepadat do spamu a zvýšit otevíratelnost e-mailů

+ 3 lekce e-mailingové přípravky

Workshop 27. 3. 2023 od 14 do 18 h

Workshop Jak nepadat do spamu a zvýšit otevíratelnost e-mailů proběhne formou živého online setkání na Google Meet. Všichni přihlášení mají rezervované místo na setkání a dostanou po skončení záznam.

3 lekce přípravky Jak začít chytře sbírat kontakty

Ihned po připsání dostaneš přístup do jednoduché členské sekce, kde jsou vložené všechny 3 lekce e-mailingové přípravky (3× video + pracovní listy ve formátech PDF a DOCX).

Přístup do konce roku 2023

K záznamu workshopu i k lekcím e-mailingové přípravky budeš mít přístup až do 31. 12. 2023. Obojí bude umístěno ve stejné členské sekci na webu.

Co se naučíš na workshopu?

Naplánuješ si svoji reaktivační kampaň

Plán zvládneš i sama podle záznamu. Když se workshopu přímo zúčastníš, rovnou svoji reaktivační kampaň zkonzultuješ a doladíš s ostatními účastnicemi workshopu.

Měla bys vědět, že...

*) Na workshopu nebudeme probírat všechny kroky pro nastavení e-mailů, ani práci s formuláři, nastavení automatizace apod. Budeme se zabývat těmi konkrétními nastaveními, která mají vliv na doručitelnost a otevíratelnost e-mailů.

Kolik to stojí?

Pokud zbydou volná místa, budu je později nabízet za  1470 Kč (bez přístupů k lekcím e-mailingové přípravky).

Cena pro tebe i se 3 lekcemi e-mailingové přípravky je do 14. 2. 2023 jen 1260 Kč.

Abys ušetřila 210 Kč, zarezervovala si včas místo na workshopu a získala okamžitý přístup k lekcí přípravky Jak začít chytře sbírat kontakty, neváhej dlouho. Tato nabídka vyprší za 

d
h
min
s

Workshop s přípravkou už nelze objednat

Je mi to líto, ale platnost nabídky vypršela. Jestli tě workshop zajímá, sleduj e-maily. Pokud zbyla volná místa, dám ještě vědět, až oficiálně otevřu přihlášky pro všechny.