Jak to dopadlo a co je v plánu

Jestli pod tímto názvem tušíš další článek s ohlédnutím za uplynulým rokem, máš bod. Jestli v tobě trochu vzbuzuje zvědavost nebo zájem, máš 2 body. Máš-li aspoň 2 body, čti dál 😉

Už pár dní si sepsání tohoto příspěvku v diáři přehazuju z jednoho dne na druhý. Už to vypadlo, že i dnes se přesune o dům dál, ale pak  mi přišlo, že už i s dnešním datem bude opožděný. Až když jsem dohledala svůj článek s plány na loňský rok, zjistila jsem, jak jsem letos produktivní 😉

Veřejný plán se osvědčil

Vloni jsem takto o svých plánech psala vlastně poprvé a osvědčilo se to víc, než jsem očekávala. Něco na těch veřejných závazcích asi vážně bude. Když je zpětně pročítám, splnila jsem vlastně všechno, co jsem si tu naplánovala. Vyšlo i pár předsevzetí, která jsem nezveřejnila.

Holt, co je psáno, to je dáno. Mám z toho radost a asi tušíš, že letos do toho jdu znovu.

2016_604x270

Nejdřív rekapitulace loňských plánů

Zde je seznam toho, k čemu jsem se zhruba před rokem upsala, i se stručným zhodnocením plnění závazku 😉

Stěhování: 100 %

Vše, co se bezprostředně týkalo pořádání online soutěží jsem přesunula na blog ABCsoutěže.cz.

Úpravy e-booků: 150 %

Jeden z e-booků se při úpravách vymkl kontrole natolik, že z něj nakonec vznikl e-book úplně nový – Trumf pro váš byznys. Pokud ho ještě nemáš, doporučujo zdarma stáhnout a rovnou přečíst, stačí na to necelých 10 minut.

E-book s podrobným návodem na přípravu internetové soutěže taky prošel důkladnou změnou. Odlehčila jsem ho, vymazlila a vytvořila mu nový domov s adresou www.nejsoutez.cz. Zdá se, že se tam pěkně zabydlel 😉

50 % navíc si za tento celoroční úkol dávám za vytvoření neplánovaného e-mailového kurzu 7 efektů pořádání online soutěží, jehož „cena“ prý vůbec neodpovídá obsahu. Ale to kdyžtak posuďte sami, až se do něj zdarma přihlásíte 😉

Kompletní rekonstrukce portálu VašeDěti.cz: 98 %

Web je v novém kabátě od 28. prosince, takže jsem to stihla za pět minut dvanáct, ale je to tam! A co víc, ohlasy čtenářů jsou v naprosté většině pozitivní, dost často i vyloženě nadšené. Z tohoto splněného plánu mám ohromnou radost. Zatím ji trošku kazí drobný technický problém s reklamním kódem, ale až na ten ta rozsáhlá přestavba proběhla hladce.

VaseDeti-cz-nahled-604

Nedávám si plné hodnocení, protože ještě není všechno úplně doladěné (opravný termín je do konce ledna) a protože jsem se nedržela harmonogramu a pořádně se do toho obula až na podzim.

Spolupráce: 80 %

Řekla bych, že našlápnuto mám(e) dobře, jen to chce čas. Pěkně se rozjíždí spolupráce s portálem VašeDěti.cz – vloni jsem pro ni získala 29 nových pisatelek a pár z nich už píše pravidelně. Vzhledem k rozsáhlé práci na rekonstrukci webu ale už nezbyl čas na další společný e-book.

Jak jsem psala v článku Škola může začít i v dubnu, vytvořila jsem internetový kurz Online propagace za hubičku, který je součástí projektu Samostatný podnikatel. Ten vznikl pod vedením Verči Mašínové díky spolupráci téměř tří desítek lektorů a je určen začínajícím podnikatelům.

Řízení: 90 %

Asi můžu říct, že už konečně řídím, i když za řidičku se ještě rozhodně nepovažuju. Prostě trpělivý řidič jako spolujezdec je ještě docela potřebná pojistka. Hodnotím to ale takto vysoko, protože plánovanou jednu krátkou trasu už mám v malíčku a zvládám včetně lehce nestandardních situací 😉

vaute

A musím se pochválit, i bez toho řízeníschopného spolujezdce už to párkrát šlo. Zatím ale teda jen ve stavu nejvyšší nouze. Ale i to je takový pokrok, že tento jen skorosplněný plán považuju za svůj největší loňský úspěch.

Suma sumárum mi to vychází na 103 % 😉

Co bych ráda zvládla v tomto roce, najdete na další stránce, pokud vás to zajímá 😉 →

A tady je prostor pro tvoje vyjádření

Profilový obrázek

Petra Vymětalová

Jsem technická (a často i psychická) podpora pro počítačové blondýny, hlavně pro ty, co mají weby na Wordpressu. Aby se svých webů nebály, sestavila jsem pro ně Webové DESATERO pro počítačové blondýny a připravuju srozumitelné návody, které jsou k dispozici na webech Brouzdaliště.cz a Počítačová blondýna.cz. Jak ti můžu být užitečná, se dočteš pod záložkou Kdo jsem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *